מה עושים בחופש הגדול? יוצאים מהמסך ובאים לקניון ארנה נהריה לפסטיבל כוכבי הנוער. מי יחכה לכם שם?

5.8 בשעה 18:00,  בן זיני וטיילור - אומרים שדברים טובים באים בזוגות, ולא סתם. הצמד הכי חם בסביבה הם כוכבי הרשת והצמד המוזיקלי בן זיני וטיילור מלכוב, שחברו יחדיו לשיתוף פעולה שגם הוליד זוגיות מסקרנת.


14.8 החל מהשעה 18:00, לאון ויואב DIY - לאון ויואב יפיחו חיים ושיק בכל פעילות כמו שרק הם יודעים לעשות ! לפני כשש שנים נפגשו השניים והתחילו לשתף פעולה  זה התחיל בהרצאות אופנה הומוריסטיות המשלבות שיח אופנתי על טרנדים, התאמת הבגד לגזרת הגוף מה נכון ומה לא, שילובי צבעים ועוד

בן זיני וטיילור. יח"צ

20.8 , החל מהשעה 18:00 קווין רובין - כוכב הרשת הגדול בישראל עם למעלה מ- 203 אלף עוקבים באינסטגרם, מגיע עם מופע משוגע ייחודי בסוגו הכולל: אתגרים קורעים מצחוק, להיטים, שלל דמיות צבועניות ברייקנדס, אייטמים משולהבי קהל ועוד מלא הפתעות. 

22.8 בשעה 18:00, צמד התאומים הכי מעניין ניק ומקס - צמד תאומים מוזיקלי, מפוצצי שיק וסטייל שרוקדים היפ הופ כמו שרואים רק בחו"ל .  

27.8  בשעה 18:00, להקת פורמולה - מופע פופ חדשני עדכני כמו שטרם ראיתם, עם ארבעת בנות הפלא: אנג'ל ברנס (17) ,טניה לאורן (18),עלמה ציון (17), ליה ציון (17), אשר כבר מגיל צעיר סוחפות אחריהן קהל עצום של מעריצים ועוקבים רבים בכל ערוצי הרשת.

שני מנהלת השיווק בקניון ארנה נהריה: "אנו גאים ומתרגשים להביא לקניון את מגוון היוטיוברים וכוכבי הנוער הגדולים, יחד עם שורה של מבצעים והטבות בלעדיות שרק בקניון ארנה נהריה ניתן יהיה למצוא, קניון ארנה נהריה הינו חלק מרכזי ממרקם העיר נהריה וימשיך לפעול למען קידום העיר ולמען תושביו. אני מזמינה את הציבור לבוא וליהנות מהמבצעים הייחודיים שהקניון מציע, ממגוון ההרצאות מרתקות  של מומחי האופנה בארץ ותצוגת אופנה ייחודית שאסור להחמיץ".

כל אלו ועוד הפתעות יחכו לכם בקניון ארנה נהריה שד' בן צבי 1, נהריה.