פורים מתקרב ובא ואיתו גם החגיגות ובקניון ארנה נהריה מארגנים לכם חודש צבעוני, חגיגי ורעשני במיוחד הישר מהקרנבל בריו דה ז'נרו בברזיל  - חודש שכולו קרנבל של מבצעים והנחות, פעילויות והפתעות לכבוד חג הפורים שיתקיים ב 21-22.3. 

לאור ההצלחה של חודש פברואר הקולינארי, ממשיכים בקניון ארנה נהריה עם חגיגת צבעים, טעמים ומתוקים ובכל יום שני, בשעה 17:00 ובשעה 18:00 אתם מוזמנים ליהנות מהפעלה מתוקה עם אורלי סיטבון, במהלכה יוכלו הילדים להנות מסדנאות אפייה ברוח חגיגית. הרישום מראש אך ללא עלות.

במהלך ימי החג, 21-22.3, הישר מריו דה ז'נרו שבברזיל, הקרנבל הברזילאי נוחת בקניון לאירוע פורים צבעוני במיוחד. בימים חמישי-שישי יהפוך קניון ארנה נהריה לחגיגה ברזילאית אחת גדולה עם הפעלות חינמיות לילדים כמו זומבה לילדים, קפוארה , לימודי כדורגל, תיפוף ברזילאי, מתחמי איפור ויצירה באווירת החג , תהלוכה ברזילאית עם רקדניות ומתופפים ברזילאיים ועוד מגוון פעילויות מטריפות לילדים. בנוסף בשעה 13:00 ביום חמישי 21.3 תיערך תחרות התחפושות הגדולה של נהריה עם מגוון פרסים ומתנות לילדים. אוזני המן יחולקו לעוברי האורח בקניון שעות הפעילות: חמישי 11:00-19:00, שישי 10:00-13:00, הכניסה חופשית.

אילוסטרציה. צילום: shutterstock

שני, מנהלת השיווק בקניון ארנה נהריה: "אנו גאים ומתרגשים להביא לתושבי נהריה והסביבה את התרבות הברזילאית הצבעונית והמיוחדת בחודש שכולו תחפושות, חגיגות, צבעוניות ומסיבה אחת גדולה עם מגוון הפעילויות וההפתעות שאנו מארגנים לכבוד החודש הזה. קניון ארנה נהריה הינו חלק מרכזי ממרקם העיר נהריה וימשיך לפעול למען קידום העיר ולמען תושביו. אני מזמינה את הציבור לבוא וליהנות מהמבצעים הייחודיים שהקניון מציע, ממגוון ההרצאות מרתקות של מומחי האופנה בארץ ותצוגת אופנה ייחודית שאסור להחמיץ".

קניון ארנה נהריה, שד' בן צבי 1, נהריה.