צילום: רפי זוהר רני רהב יכול כנראה ללמוד עוד כמה דברים.

בחמישי האחרון ארגנה יבואנית האופנה מירי בן שושן באולמי הנסיכה מגה-הפקה לכבוד בר המצווה של בנה הצעיר אוראל. על הסט: כ־1000 מוזמנים נחשבים.בגורמה: כל בשר או סושי שעולה על דעתכם.

באמנותי: זמרת השנה שרית חדד, שבן שושן מופקדת על רוב מלתחותיה, הבטיחה וקיימה כאשר נתנה און דה האוס הופעה מלאה ויותר, עד שמירי אישרה לה לסיים. קדמו לה הזמרת לי פישמן והזמר החרדי בן סנוף. את הערב קינח זמר הסלסולים יניב הראל שהרקיד את הקהל עד 2:30 לפנות בוקר. ולפני הכל הוקרן קליפ ובו נפגש אוראל עם בעלי מכבי חיפה, יעקב שחר, שנעתר לבקשתה של מירי ועשה זאת בפעם הראשונה בחייו.

קבלו רשימה חלקית של האורחים, ותבינו לבד מה הלך שם: מפקד חיל הים צ'ייני מרום, מודחי 'האח הגדול' מעיין ומוטי חודדה, מפקד מרחב חוף של המשטרה ניצב רוני עטייה, דוברת בנק הפועלים עופרה פרויס, חנה פריזן העוזרת האישית של שרי אריסון, שחקני מכבי חיפה יניב קטן, ניר דוידוביץ, אלון חרזי ודקל קינן, שרה אנג'ל, ראשי הערים חיים צורי ודפנתו, יעקב ועפרה פרץ, אלי דוקורסקי ואריה טל מטירת הכרמל, רחל שפירא וצביקה וייצנר, וכמובן החברים הקרובים כמו חלי ממן שהקדימה שעות לפני האירוע רק כדי לשמש סלקטורית ולתפוס מקומות לחברים, אהובה וגבי קשנטובסקי, הסקסולוגית איריס בראון שהתהדרה לפני כל דכפין יטה וישמע שהחבר שלה צעיר ממנה בדור, יואב וענת זיו, ענת ואבנר מכטינגר, דודו ותלמה אוטמזגין, ליאת ואשר אוטמזגין, חלי וגבי בן גלים יורן ומיכל קפון ועוד ועוד ועוד.