זר לו נקלע ביום ראשון לאולמי הנסיכה, יכול היה לתהות ולחשוב שאולי טעה במיקום ונחת בטעות על ישיבת ממשלה שכוללת גם ישיבה של ראשי ערים.

דניאל צפריר צורי, בן זוגה ונשיא המדינה ריבלין. צילום: מאיר אלמלםג

יותר מ-1,000 מוזמנים מהצמרת המדינית והתרבותית של מדינת ישראל נכחו ביום ראשון בחתונתה של דניאל צפריר צורי, בתם של דפנה צורי ורמי צפריר, שאמרה כן לשחר קזקוב.

השניים הכירו דרך חבר משותף, ואת הצעת הנישואים, קיבלה דניאל במפתיע בעת טיול שערכו בבראן שברומניה. החתן שחר מנהל עסק חברתי השייך לתנועת "אחרי" המכינה בני נוער לשירות צבאי, ודניאל לומדת כעת למבחני הלשכה של עורכי הדין.

את השניים הכניסו לחופה החברים כששרו את השיר "ממעמקים", בעיבוד מיוחד עם קטעים ממשחקי הכס. הרב יוסף אברקי מקרית ים חיתן את בני הזוג, ומי שבירך את שלוש הברכות הראשונות היה ידיד המשפחה, נשיא המדינה רובי ריבלין, שלאחר מכן התפנה לצילומי סלפי עם מעריצים. על המוזיקה היה די.ג'יי רועי פרנקו.

בני הזוג ליברמן עם דפנה וחיים צורי. צילום: מאיר אלמלם

בשורה התחתונה, ולאחר סקירה מקיפה, ניתן לומר שאין כנראה פונקציונר שלא נכח באירוע ההפקה, שספק אם רבים יכולים לארגן כמותו. שולחן הממשלה כלל בין היתר את השרים אביגדור ליברמן, מירי רגב, יואב גלנט, ישראל כץ, חיים כץ, גלעד אקוניס ואיוב קרא. השר לשעבר גדעון סער הגיע עם אשתו גאולה אבן, וכמובן שנכחו גם ראשי הערים של הקריות - יעקב פרץ, דוד אבן צור ואלי דוקורסקי.

משפחת צורי ומירי רגב. צילום: מאיר אלמלם

את החלק התרבותי ייצגו מנכ"לית הבימה אודליה פרידמן, מנכ"ל הקאמרי רן גואטה, סמנכ"לית הכספים של הקאמרי, חביבה הדר, יו"ר ההנהלה עופר שחל וזמרת האופרה דניאלה לוגסי. עוד נראו שם המפיקים מאור מימון, ציפי מייזלר, ניצה שאול, חני נחמיאס, כוכבת הילדים מיקי ולירז רוסו (סטטיק), בן הדוד של הכלה, שהגיע הפעם על תקן אורח.