רשת טיב טעם, ממשיכה להתרחב ופותחת היום (שלישי) את הסניף ה-40 במתחם חוצות המפרץ אאוטלט. מחר (רביעי) תיערך הפתיחה הרשמית.

רשת טיב טעם. צילום: בן פרידמן

הסניף החדש יהווה את סניף הדגל של טיב טעם בצפון הארץ והוא ממוקם במתחם הקניות והבילוי חוצות המפרץ Outlet. הסניף ישתרע על שטח של כ-1,200 מ"ר, ונפתח בהשקעה הנאמדת בכ-8 מיליון שקל.

סניף טיב טעם חוצות המפרץ יציע מחלקות מתמחות בהן קצביה, מעדנייה, מאפייה, מחלקת דגים טריים, מחלקת ירקות ופירות, מחלקת יין ואלכוהול, מחלקת ניקיון ועוד.

כמו כן, יוקם בסניף מתחם בריאות 'עדן טבע' ובו ניתן יהיה למצוא מגוון ענק של  מוצרי טבע ובריאות, בהם ויטמינים, קוסמטיקה טבעית, תוספי תזונה, מוצרים אורגניים ועוד.

מבצעים, הנחות והטבות בלעדיות. טיב טעם. צילום: בן פרידמן

לרגל הפתיחה ייערך קמפיין בשווי 500 אלף שקל של מבצעים, הנחות והטבות בלעדיות, תחת הסיסמה: פתחנו בענק.

 יוסי שליו, סמנכ"ל הסחר והשיווק בטיב טעם, מסר: "מדובר בסניף אסטרטגי, הממוקם על ציר תנועה מרכזי המנקז טראפיק גם מאזור הקריות וגם מחיפה, עם דרכי גישה נוחות למתחם בתחבורה ציבורית (כולל תחנת רכבת)".

לדבריו: "השקענו משאבים רבים בפתיחת סניף דגל זה במטרה להציע לתושבי חיפה, הקריות והסביבה  חוויה קנייה קולינרית המשלבת מגוון רחב של מוצרים טריים ומוצרים מיובאים מכל העולם במחירים מצוינים וחנייה נוחה בצמוד".

עוד ציין שליו כי: לרגל פתיחת הסניף תעלה הרשת בקמפיין רחב במסגרתי יציע הסניף במהלך החודש הקרוב מבצעים עמוקים, הנחות והטבות מיוחדות, לקהל הרחב ולחברי המועדון.

כמו כן במחלקת עדן טבע ייערך מבצע השקה: מוצר שני זהה בחצי מחיר,  במחלקת הויטמינים, כולל תוספי תזונה, ויטמינים, טואלטיקה וקוסמטיקה טבעית.