פסטיבל חנוכה בקצב אחר ייערך בין התאריכים 3-6 בדצמבר (שני עד חמישי) וב-9-10 בדצמבר (ימים ראשון ושני), ויכלול מגוון של הופעות, סרטים מדובבים וסדנאות יצירה.

מופעים והצגות. צילום: יח"צ

בשבוע הקרוב מדי יום ייערכו שתי הופעות חינמיות לכל המשפחה בשעות 11:00 ו-17:30 עם השמות הגדולים והאהובים על הילדים, וביומיים האחרונים של החופש יתקיימו מופעי קסמים מרהיבים אחת ליום.

בין המופעים שיעלו במהלך החנוכה נמצא המופע אבא קדברא, מותג הילדים המצליח בכיכובו של יניב אליהו המבוסס על ה-DVD. את המופע כתבה הסופרת סמדר שיר והלחין הזמר וכוכב הילדים משה דץ.

מופע גדול נוסף הוא של להקת הקצב טררם. המקצבים מנוגנים על תופים שונים, חביות, כלי מטבח, כלי עבודה ואפילו כוללים תיפוף על הגוף. זהו מופע אינטראקטיבי שמשלב מגוון סגנונות מוסיקליים ומשתף את הקהל בחגיגה.

עוד ייהנו הילדים ממופע "הקרקס מת מצחוק" בהנחיית הצמד הקומי האהוב על הילדים אודי ואביעד. השניים ינחו מופע של נבחרת אמני קרקס בינלאומיים במגוון תרגילים אקרובטיים ואתלטיים תוך שילוב כישוריהם הקומיים שיגרמו להורים ולילדים להיקרע מצחוק. 

החלק השני של החג יהיה מוקדש לנסים - במשמעות המילולית יותר של המילה, ואכן יוכלו לצפות בכל יום במופע קסמים שונה ומיוחד - מ"מג'יק סטאר", מופע הטלפתיה והקסמים של הקוסם עטור הפרסים שי נשיא, דרך המופע הקומי של כוכב הילדים אופק הקוסם, ועד "המופע של גלבוע" עם יונים מאולפות, קסמי אש ומים, היעלמויות ואפילו ריחופים.

אטרקציות נוספות מהם יוכלו הילדים ליהנות ללא תשלום הם צפייה בסרטי אנימציה מדובבים "סופרמן דומסדיי", "הנה בא הגראמפ", "פיראטים", "קוסמים ליום אחד" ו"ליגת הצדק גות'האם" - כולל פופקורן מתנה, וסדנאות יצירה להכנת חנוכיות, כדים, סביבונים ומובייל חנוכה ייחודי. 

הכניסה חופשית.

יום שלישי, 4/12/18 11:00 מופע: אבא קדברא 

17:30 מופע: טררם! מופע קצב לכל המשפחה! 
יום רביעי 5/12/18 11:00 מופע: המופע של ג'ני

17:30 מופע: טררם! מופע קצב לכל המשפחה!   

יום חמישי, 6/12/18 11:00 מג'יק סטאר - המופע של שי נשיא 
17:30 מופע: טררם! מופע קצב לכל המשפחה!   

יום ראשון, 9/12/18 - 17:30 - המופע של גלבוע

יום שני, 9/12/18 - 17:30 - המופע של גלבוע