בסוף השבוע, אחרי בצורת ארוכת שנים, חזרה מכבי צור שלום מטבריה עם ניצחון 0:1 על הקבוצה המקומית משער שכבש שחר בן ארי. בעקבות הניצחון עשתה הקבוצה צעד משמעותי במאבקי ההישארות, כשפתחה פער של תשע נקודות מהפועל בית שאן שמתחת לקו האדום.

"לא נתנו לנו סיכוי בטבריה". שחר בן ארי. צילום: נחום סגל

הניצחון גם שבר בצורת של חמישה משחקים רצופים בהם לא ניצחה הקבוצה וצברה רק שלוש נקודות.

כובש השער, שחר בן ארי: "זה אמנם 0:1 קטן, אבל גדול מבחינתנו. זה היה ניצחון מפתיע, כי לא הרבה נתנו לנו סיכוי שניקח שם נקודות. אנחנו האמנו שזה אפשרי ועשינו את זה במשחק מאוד פיזי מול קבוצת צמרת במגרש קשה".

עוד הוסיף: "הביאו אותי בשביל השערים האלה, אבל אין לי בעיה שלא אבקיע וננצח. זה ניצחון שייתן לנו הרבה אוויר ושקט בהמשך מאבקי ההישארות".

המאמן איציק דדון: "באנו למשחק עם הגב לקיר אחרי ההפסד בטירה, וזה היה ניצחון של אופי, נחישות והרבה מלחמה למרות שלא היה הרבה כדורגל. היינו צריכים לגמור את המשחק בחצי הראשון והחמצנו, אבל אחרי שאתה מנצח, מי זוכר. מבחינה איכות אנחנו לא נופלים משום קבוצה בליגה, והוכחנו את זה גם מול טבריה וגם מול איכסאל".

עירוני קרית אתא: הקבוצה נוצחה השבוע קרית אתא 1:0 בחוץ על ידי הפועל שפרעם ונותרה בפער של חמש נקודות מבית שאן שמתחת לקו האדום.

המאמן חיים לוי: "היינו חלשים מאוד. לא חושב שהיתה אופוריה אחרי הניצחון על רובי. לא נלחמנו מספיק ולא הגיעה לנו אפילו נקודה ביכולת הזו".

כדורגל ליגה ג': מ.ס הפועל קרית ים ניצלה את חלון ההעברות וצירפה לשורותיה את השוער מיכאל איזטוב ואוהד שמאי מקרית חיים, חי בן חמו מבית"ר חיפה, רועי חיון מקרית אתא ורועי שריקי ממכבי עוספיה. היום תצא הקבוצה למשחק חוץ מול בני אעבלין.
מכבי קרית ים נוצחה 2:1 בחוץ על ידי בית"ר כפר קנא משער שספגה בדקה ה-90. הבקיע לקרית ים: דאנו נניקשוילי.