כדוריד ליגת העל: ליאב משה שחקן מכבי מוצקין שוב חוצה את הכביש, ויושאל עד לתום העונה למכבי הקרייתים, בה שיחק בעבר.

חוזר לקדנציה שנייה בקרייתים. ליאב משה. צילום: נחום סגל

משה בן ה-25, שחתם בתחילת העונה על המשך דרכו במוצקין (קדנציה שלישית) ביקש להשתחרר מהקבוצה בחלון ההעברות מסיבות אישיות, ובקשתו נענתה.

ולעניין אחר: במהלך השבוע נעשו מאמצים במוצקין לחזק את הסגל לקראת הסיבוב השני ולצרף את אחד משני שחקני מכבי ראשל"צ, דור קלדרון או טל גרא, ששוחררו מסגל קבוצתם.

בקבוצה כבר נעשו פניות רשמיות לשניים. קלדרון דחה את ההצעה בשל המרחק הגיאוגרפי, ואילו גרא ביקש לשקול את ההצעה והבטיח להשיב עליה עד סוף השבוע. גרא מחזיק בהצעות גם מאשדוד, מכבי ת"א, רמת השרון והרצליה. המועד האחרון לסיום חלון ההעברות הוא יום ראשון בבוקר.

הזר הסרבי מילאן פיליץ', שעבר לפני כחודש ניתוח אורתוסקופיה בברך, חזר להתאמן, ובקבוצה מקווים שיהיה כשיר למשחק ביום שני (20.00, גושן), שבו תארח מוצקין את עירוני רחובות.

טניס שולחן: הקבוצה הבוגרת של מוצקין, שעלתה רק השנה לליגה הארצית, ממשיכה לטפס במעלה הטבלה. הקבוצה גברה 1:3 בחוץ על כרמל חיפה והתבססה במקום השני לקראת 'משחק העונה' שייערך ביום ראשון מול המוליכה הפועל חיפה. על הניצחון חתומים מתן מאור, שניצח בשני משחקים, ותומר בן זריהן, שזכה בניצחון.

המאמן ליובה יוסילבסקי: "היעד שלנו בתחילה היה לסיים בין חמש הראשונות, אבל ממשחק למשחק הבנו שיש לנו את הכלים והפוטנציאל להגיע הרבה יותר למעלה, וכעת אנחנו שואפים לזה".