כדורעף נשים
בריטני הוכבאר, אמריקאית ששיחקה בעבר בנבחרת ארצות הברית ואמורה היתה לחתום על חוזה בסוף השבוע בעירוני קרית אתא, הבריזה וחזרה הביתה מבלי להודיע לאיש מהמועדון.

הצטיין בניצחון על האקדמיה. שון לויתן. צילום: פרטי

בקבוצה נעשו בשבועות האחרונים מאמצים גדולים כדי לצרף שחקנית זרה שלישית במקומה של אריקה קליוקמנייטה, ולאחר בדיקות מול סוכני שחקניות, הצליחו לאתר זרה אמריקאית, וזו הגיעה לארץ כדי לחתום בקבוצה.

הנהלת הקבוצה סיכמה עם הוכבאר את כל התנאים, ואף פנתה להתאחדות בארצות הברית לקבלת שחרור, אולם בשבת הוכבאר החליטה מבלי להודיע לאיש לעזוב הארץ, וחזרה לארצות הברית.

היו"ר יעקב טאוב אישר את הידיעה והוסיף: "מדובר בזרה בת 28 ברמה מאוד גבוהה, שהגיעה לארץ כדי להצטרף אלינו. היא שיתפה פעולה בעבר עם לוגן טום מנווה שאנן. היא היתה פה כבר 4-5 ימים, ובמוצאי שבת היתה אמורה להגיע לדירה של הזרות כדי לסגור עניינים ולהגיע לאימון הבוקר ביום ראשון. היא לא הגיעה והתברר לנו באופן מפתיע שהיא התחרטה והחליטה יום קודם לעלות למטוס בדרך הביתה".

איך נודע לכם שהיא טסה חזרה?
"דרך קובי סלומון, איש הקשר שלה, שמסר לנו על ההחלטה שלה".

היא נימקה את ההחלטה שלה לעזוב?
"הבנתי שהיא העדיפה לשחק כדורעף חופים. זה קצת מוזר, כי סגרנו איתנו את כל התנאים של החוזה, אבל זה מה יש. אין לנו השנה מזל עם הזרות. למרות שכבר נמאס לחפש, ננסה לצרף זרה אחרת עד לתום מועד חלון ההעברות, אבל נחתים רק שחקנית שתהיה ברמה גבוהה מאוד ולא נתפשר".

בינתיים נראה שהמאמצים לצרף זרה שלישית צלחו, ובסוף השבוע אמורה לנחות בארץ שחקנית מברזיל. אם זה אכן קרה, היא תשלים את הליך רישומה בקבוצה ותיקח חלק במשחק הבית היום (13.30, רמז) מול מ.כ חיפה. מי שלא תשחק היום היא נטשה קרוק הפצועה. לגבי עדן סונגו, הסובלת מפציעה בברך והחלה בפיזיותרפיה, קיים עדיין ספק לגבי שיתופה.

כדורעף גברים: עירוני קרית אתא דילגה מעל עוד משוכה בדרך לניצחון ה-11 ברציפות, אחרי שגברה 1:3 (18:25, 25:18, 24:26, 20:25) בבית על נבחרת האקדמיה. בשורות אתא הצטיינו שון לויתן וליאור פינטו.

הקפטן גיא הולצמן: "זה היה עוד משחק אופי חשוב לקבוצה מול יריבה חזקה. לאורך כל המערכה השלישית פיגרנו, וידענו לחזור ולנצח. מבחינתנו כל משחק עכשיו הוא משחק הכנה לקראת משחקי הפלייאוף שיחלו באמצע פברואר, בשאיפה להגיע לשם בשיא המוכנות".