צילום: דב קרייזל

כדורעף נשים: עירוני קרית אתא ממשיכה בבניית סגל הקבוצה לעונה הבאה. השבוע החתימה הקבוצה לשנתיים את אורן עובדיה, ששיחקה בעונה שעברה במכבי חדרה/עמק חפר.

קראו עוד ב-mynet:
כדורסל: עירוני קרית אתא מבצעת מתיחת פניםעובדיה בת ה-22, המתנשאת לגובה 1.84 מ' ומשחקת בתפקיד חוסמת אמצע, החלה את דרכה במחלקת הנוער של חדרה/עמק חפר, משם עברה למכבי אבן יהודה, שם שיחקה שנתיים בתקופה שבה אימן ישראל אשר המאמן הנוכחי של קרית אתא. לפני כשנתיים היא שיחקה עונה אחת במכבי חיפה/נווה שאנן.

על ההחלטה לעבור לקרית אתא אמרה: "החלטתי לחתום בקבוצה בעיקר בגלל הרמה הגבוהה, המטרות והשאיפות שלה להתמודד על תואר האליפות. קרית אתא זו קבוצה מאוד מאתגרת מבחינתי בזכות רמת המקצוענות, החשיבות וההתמקדות בכדורעף. היא הרבה יותר חזקה מהאחרות, וזה מה שמשך אותי להגיע דווקא לכאן".

יש לך ציפיות מיוחדות מהעונה?
"אחרי כל ההקדמה, ברור שהציפייה שלי היא לקחת את הדאבל, ליהנות, להשתפר ולהיות חלק מההצלחה".

את מגיעה על תקן שחקנית שישייה?
"שום דבר כזה לא נאמר לי, אבל לפי מה שהבנתי, יש מחסור של שחקניות בתפקיד שלי, ולשם אני מכוונת".

את מתכוונת לעבור ולהתגורר בקריות?
"גם לפני כשנתיים, כששיחקתי בחיפה, גרתי באזור, וגם כששיחקתי בחדרה גרתי קרוב. אני אעבור לכאן כדי להיות קרובה וממוקדת נטו במטרה ובכדורעף. בארץ קשה מאוד להתעסק בכדורעף נטו כמו שעושים בקולג', שם אתה משלב כדורעף ולימודים, ולכן יש הרבה שחקניות שבורחות לשם ועושות את המהלך הזה".

נראה שרוב השחקניות מגיעות לקרית אתא גם בגלל השכר הגבוה יחסית.
"נכון, אבל במקרה שלי זה ממש לא ככה. נכון שבקרית אתא אקבל שיפור ברמת השכר, כי הקבוצה יכולה להרשות לעצמה יותר מאשר אחרות, אבל הגעתי לכאן גם בגלל המקצוענות והרצינות של ראשי הקבוצה".

המאמן ישראל אשר התייחס לצירופה של עובדיה: "מדובר בשחקנית צעירה ואתלטית, שעדיין לא עשתה את הפריצה שלה. אחת הסיבות שגרמו לי להביא אותה היא האמונה שבעונה הקרובה היא תעשה את הפריצה המקצועית והמנטאלית. יש לה המון פוטנציאל שעדיין לא מומש".