צילום: נחום סגל מכבי מוצקין ומכבי הקרייתים נכנסו למאבק כדי לצרף את המתאזרח טונדי עבדול ראשיד לסגל.

קראו עוד ב-mynet:
מכבי מוצקין עדיין ללא נקודותעבדול ראשיד בן ה-30, ששיחק בעונה שעברה במוצקין ועזב בקיץ לא.ס רמת השרון, שוחרר ממנה לאחרונה, ושתי הקבוצות הקרייתיות מנסות לצרפו. במוצקין ובקרייתים אישרו כי פנו לעבדול ראשיד, אולם ציינו כי השחקן טרם החליט על זהות הקבוצה בה ישחק.

נודע כי ראשיד ציין בפני השתיים שקיבל כמה הצעות, ביניהן מהפועל ראשל"צ והפועל פ"ת מליגת העל ומכבי רחובות מהלאומית. עוד נודע כי ההצעה שהועברה לו מהקרייתים היתה לחוזה כספי של 20 אלף שקל עד סוף העונה.

יו"ר מוצקין, פיני ליבוביץ', ציין כי נפגש עם השחקן והציע לו חוזה לעונה וחצי, אבל טרם קיבל תשובה. במוצקין הובהר שאין כוונה לצרפו רק לחלק השני של העונה הנוכחית, אלא גם לעונה הבאה.

מאמן הקרייתים, ארז פפו: "יש לנו רצון להביא אותו כדי לחזק את הקבוצה. השחקן ביקש להמתין עם ההחלטה עד לסוף השבוע כדי לתת תשובה ואנחנו מכבדים אותה".

בשורות טובות למכבי מוצקין לקראת משחקי הסיבוב השני, שייפתח ב-22 בחודש בבית מול אס"א ת"א. מאור אפוטה, אחד משחקני המפתח של הקבוצה, שעד לפני כחודש וחצי חשבו שגמר את העונה בשל פציעה בברך, עשוי לשוב לפעילות עוד בעונה הקרובה.

השחקן נפצע במהלך אימון הקבוצה, ולאחר שעבר צילום, התברר שהוא סובל מקרע ברצועה הצולבת וייאלץ לעבור ניתוח ושיקום ממושך. אלא שלאחרונה הוחלט, לאחר התייעצות של השחקן עם הפיזיותרפיסט ישראל גרינברג, שאפוטה יוותר בשלב זה על הניתוח, ויעבור טיפולים אינטנסיביים כדי שיוכל לחזור בתוך כחודשיים לאימונים ולשחק עם הקבוצה לקראת משחקי הכרעה של העונה, בהנחה שהטיפול יסייע לו לשוב לפעילות. מקורב לשחקן אישר את הדברים.