צילום: דורון גולן המו"מ בין מכבי מוצקין להפועל אשדוד בנוגע להשאלתו של השוער אורן מאירוביץ' פוצץ. מאירוביץ' אמור להיות מושאל לתקופה של שנתיים, נראה שהסכום שאותו דורשת מוצקין מאשדוד שנאמד בין 70 ל-100 אלף שקל הוא זה שטירפד בינתיים את העיסקה.

כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynetיו"ר מוצקין, פיני ליבוביץ', אישר שאשדוד פנתה בנושא השאלתו של השוער וכי מתנהל מו"מ עם אשדוד, אך הוסיף, שבנוסף נעשתה פנייה בעניינו של השוער ממכבי ת"א.

גורם באשדוד אישר שהמו"מ עם מוצקין פוצץ על רקע חילוקי דעות כספיים והוסיף: "אנחנו לא יודעים להגיד איך יסתיים המו"מ. המכשול העיקרי הוא פיני ליבוביץ' שמעכב את העסקה והיא לא תצא לפועל בסכומים שהוא דורש. נכון לעכשיו זה לא נסגר בגלל שמוצקין טיפסה על עץ גבוה בדרישות שלה. אין הצדקה לשלם את הסכומים האלה כשאתה מסתכל על העלות הכוללת של ההשאלה והשכר שהשוער צריך לקבל".

אייל פרולינגר, יו"ר מכבי ת"א הופתע לדבריו לשמוע על כך שקבוצתו פנתה למוצקין והוסיף: "ממה שאנחנו יודעים אורן כמעט סגור באשדוד, אבל בלי קשר כרגע הוא בכלל לא בתוכניות שלנו".

גם סוגיית המאמן במוצקין עדיין לא נפתרה. ליבוביץ' אמור להיפגש בימים הקרובים עם מאמן הדאבליסטית הפועל ראשל"צ, סער פרנקל, כדי לדון איתו באפשרות לאמן את הקבוצה. כפי שפורסם בשבוע שעבר פנה היו"ר לפרנקל והציע לו לאמן את הקבוצה, אולם השניים טרם נפגשו בשל יציאתו של המאמן לחו"ל.

בינתיים, נודע כי הקפטן איתי גושן דחה את פנייתו של ליבוביץ' לקחת על עצמו את אימון הקבוצה, ומסתמן שגושן ימשיך לשחק לפחות עוד עונה בקבוצה.

גושן סירב להתייחס להצעה לאמן את הקבוצה, אך אישר שהנטייה שלו להמשיך ולשחק בקבוצה.