צילום: גיל נחושתן מאמן חדש-ישן למכבי מוצקין. דודו זיסקינד, שאימן בעבר את הקבוצה, מונה למאמנה בעונה הבאה. זיסקינד, שאימן בעונה האחרונה את נערים לאומית ואת קבוצת הנשים של המועדון, מונה על ידי ההנהלה החדשה, בראשותו של יוסי נחום, והועדף על פני יוסי בוכניק ושגיא רטנר, שהיו גם הם מועמדים.

קראו עוד ב-mynet:
קרית מוצקין עלתה לפליי-אוף העליון
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynetבינתיים קיימים קשיים בהעברת הזכויות מחברי העמותה הקודמת לעמותה החדשה שתוקם. בהנהלה הקודמת מעוניינים להעביר את הזכויות עם התחייבויות העבר והעתיד של העמותה הקודמת, ולכך מסרבים בהנהלה החדשה. היו"ר היוצא אלי עמר: "אני לא מתעסק בזה. הכל ייסגר מול העירייה".

נחום: "אני לא מטפל בשום דבר שקשור לעבר. העמותה הקודמת צריכה להעביר את הזכויות לעמותה החדשה, ותקבל רק דף נקי מהעירייה. יש לנו 7 חברי הנהלה חדשים שמוכנים לקבל את הזכויות רק שהסיפור יהיה נקי. יש לנו כבר יועץ משפטי ורואה חשבון, והכל ינוהל לפי הספר וכמו עסק לכל דבר".

נוער ארצית: מכבי מוצקין-הפועל עמק יזרעאל 34:47. קלעו למוצקין: כפיר אסייג 14, מתן ונטורה 12, ליעד ברנע 9, שלומי עטון 7 וארווין שבצ'נקו 5.

נוער מחוזית: שבוע אחרי שהבטיחה את עלייתה לליגה הארצית חגגה אליצור קרית אתא את העלייה עם ניצחון 60:77 בבית על הפועל עכו. קלעו לאתא: אוראל פלייש 15, אלכסנדר קוצמי 14, לוטם עומר 12, מקסים גוז 11, אלון בלסטרה 8, לידור מוזס 7, שחר גרינברג שחר, אלון צפרי 4 כ"א, ועודד אמילוב 2.

המאמן חנן קסטיאל: "המטרה הושגה. התאמנו במהלך כל העונה ברמה של לאומית והתוצאה לא משקרת. במהלך העונה התחזקנו בשלושה שחקני מהנערים, הרכז המצוין לידור מוזס ולאחר מכן צירפנו את אלון צפרי אלון ולסיום אביב עמרם, שהיווה כוח תוספת משמעותית".