צילום: אורן אהרוני מחזור אחד לסיום הליגה הרגילה, הבטיחה מכבי מוצקין הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון, אחרי שסיימה בתיקו דרמטי 31:31 (13:14) בבית מול הפועל ר"ג, בזכות שני שערים שנכבשו בדקה וחצי האחרונות על ידי מאור אפוטה ודושקו טריפונוביץ'.

קראו עוד ב-mynet:
מוצקין: נכשל ניסיון לצרף את אלעד קפון
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynetהבקיעו למוצקין: דושאן טריפונוביץ' 12, ברק עמר ומאור אפוטה 6 כ"א, איתי גושן 3, נדב רובין 2, איגור ראדוייביץ' ומור קימחי 1 כ"א.
עצירות שוער: אורן מאירוביץ' 7 מ-31 (22 אחוז), מור עמית 3 מ-10 (30 אחוז).

אפוטה, שנכנס כמחליף בדקה ה-25 בשל פציעתו של מור קמחי, והבקיע 6 מ-6 זריקות, אחת מהן כאמור בדקה האחרונה, אמר בסיום: "התיקו הזה שווה ניצחון. החגיגות בסיום היו מאופקות, עד שקיבלנו את הידיעה שאס"א הפסידה לרחובות, ואז והחגיגה היתה מושלמת. עמדנו במטרה שלנו מתחילת העונה למרות הסגל הקצר. עשינו את זה בזכות העובדה שהיתה לנו קבוצה לוחמת עם הרבה לב ונשמה, ועלינו לפלייאוף העליון כנגד כל הסיכויים".

על המשחק עצמו אמר: "כשאתה סופג 31 שערים, אז ברור שאתה לא יכול להתגאות במשחק הגנה. לצערנו, השוערים לא הביאו לנו את הערך המוסף שהורגלנו מהם, אבל אנחנו משחקים כקבוצה, וידענו במאני-טיים לקחת אחריות ולהוציא מהמשחק את המקסימום".

עם כל הכבוד לעלייה, בפלייאוף תפגשו את מכבי ראשל"צ שתסיים ראשונה, ונראה שכאן תסיימו את דרככם.

"אם הייתי צריך לבחור יריבה מבין כל הקבוצות הגדולות של הליגה, הייתי בוחר דווקא במכבי ראשל"צ, כי יש לנו את מאצ'-אפ טוב איתם. בסך הכל, את המטרה שלנו העונה השגנו, וכל דבר מעבר יהווה בונוס. נתייחס למשחק במלוא הרצינות, כדי להוכיח שמקומנו שם, ומי יודע, אולי נוכל לגנוב איזה ניצחון כדי להשאיר טעם טוב מהעונה".