צילום: עוז מועלם הניסיון של מכבי מוצקין במהלך הפגרה להשאיל עד תום העונה את השחקן הקרייתי אלעד קפון, שחקנה של הפועל ראשל"צ, נכשל לאחר שהנהלת ראשל"צ סירבה לשחררו.

קראו עוד ב-mynet:
כדוריד: מכבי מוצקין לדין משמעתי
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynetיו"ר מוצקין, פיני ליבוביץ', פנה ליו"ר הפועל ראשל"צ, דודי פלח, אבל האחרון סירב לשחררו. ליבוביץ': "אלעד לא מרוצה שם, כי הוא לא קיבל מספיק דקות משחק. יו"ר ראשל"צ אמר שהוא לא מתכוון לשחרר אותו, ולכן לא היה טעם לנסות ולהתקדם בעניין".

דיברת גם עם אלעד על כך?
"עם אלעד היו לי שיחות עוד במהלך הקיץ, בניסיון לצרף אותו אלינו, אבל זה לא הסתדר. גם הפעם שוחחתי איתו בנושא, באופן יותר שטחי. הוא לא נתן תשובה מוחלטת ואמר לי שיחשוב, אבל אחרי השיחה עם יו"ר ראשל"צ, לא היתה סיבה לנסות ולדבר איתו".

הקבוצה תחזור היום היום למשחקי הליגה, אחרי פגרה בת למעלה מחודש, ותארח (16.30, גושן) את מ.כ חולון עם פתיחת משחקי הסיבוב השני. את הסיבוב הראשון סיימה מוצקין במקום השמיני עם מאזן של 4 ניצחונות ו-7 הפסדים.

ליבוביץ' התייחס לשובה של הקבוצה למשחקי הליגה: "הפגרה באה לנו בזמן. יותר מתוזמן מזה לא יכול להיות. היה על השחקנים עומס כבד בגלל פציעות, והספסל היה קצר. אנחנו חוזרים לליגה עם כוחות מחודשים, שחקנים שמשכו פציעות החלימו כמעט כליל, וגם דור זערור ואריה אוחיון, שעדיין קצת פצועים, יעמדו לרשות הקבוצה".

מה הציפיות לקראת משחקי הסיבוב השני?
"לשרוד בליגה ולנסות להתברג בין 8 הראשונות, דבר שמבטיח מקום בפלייאוף העליון. עם הרכב השחקנים שיש לנו, אנחנו ראויים להיות בפלייאוף, אבל למדנו בסיבוב הראשון שהליגה היא לא צפויה. יש לנו 7 משחקי בית, ואם נדע לקחת אותם, נעמוד במשימה ואף יותר מזה. אבל לפני הכל, קו המחשבה שלנו הוא להבטיח ההישארות".