צילום: דורון גולן מכבי הקרייתים עברו משוכה חשובה במאבק להישארות בליגה אחרי שגברו 22:25 בבית על א.כ נס ציונה (2), אחת מיריבותיה במאבקי ההישרדות. בשורות הקרייתים בלט השוער עומרי שניידר, שסיים עם 25 עצירות מתוך 47 ניסיונות זריקה לשערו.

קראו עוד ב-mynet:
כדוריד: מכבי מוצקין לדין משמעתי
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynetדווקא האורחים מנס ציונה נכנסו טוב יותר למשחק והוליכו 2:4 (דקה 5). יכולתו הטובה של שניידר, שעצר שני פנדלים וארבע עצירות מקו התשעה והשישה מטרים, מנעו מנס ציונה להגדיל את התוצאה ולברוח.

שחקני הקריה ניצלו זאת כי לצאת להתקפות מתפרצות, וירדו להפסקה ביתרון של 8:13. החצי השני נפתח רע מבחינתם של הקרייתים, שכבשו שער אחד בלבד ב-10 הדקות הראשונות, ואיפשרו לאורחים לצמק את ההפרש עד ל-13:14 (דקה 40).

המאמן ארז פפו הזעיק פסק זמן כדי לעצור את הסחף, ואחריו עלו הקרייתים ליתרון 14:18. נס ציונה עוד קיזזו את ההפרש ל-20:22, אבל ליאב משה ומתן בלטיטר דאגו להגדיל את התוצאה ורשמו בסיום את ניצחונם השני העונה.

הבקיעו לקרייתים: סטס קרביצקי, מתן בלטיטר, ליאב משה ויניב לקר 5 כ"א, שחר עטיה ואריאל בלומוביץ 2 כ"א ועידן קורנברג 1.

הקפטן תומר פרי: ״אחרי האכזבה במשחק הבית נגד ראשל"צ/באר טוביה, היה חשוב לנו לנצח במשחק, ובעיקר משום שנס ציונה היא אחת מהיריבות שלנו במאבק על ההישארות בליגה. חבל שבדקה האחרונה ספגנו שני שערים לא מחויבים, ואני מקווה שבסוף העונה לא נצטער על אותם שערים".