צילום: ראובן שוורץ ניקול טרוסמן מאליצור קרית אתא זכתה בשתי מדליות ארד באליפות אירופה לנוער וקדטים בקטגוריות הזוגות, שנערכה באיטליה. טרוסמן היתה קרובה מאוד לעלייה לחצי הגמר בקטגוריות היחידות, אבל הפסידה במשחק צמוד ברבע הגמר. באליפות השתתפו 46 מדינות וישראל הוציאה לאליפות משלחת של 15 שחקנים צעירים, שחולקו לנבחרות קדטים, קדטיות, נוער ונערות.

קראו עוד ב-mynet:
כדוריד: האבא ניצח את הקבוצה של בתו
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynetבתחרות הנערות נוצחה טרוסמן 4:3 ברבע הגמר כשהמערכה השביעית נגררה להפרשים והסתיימה ב-14:12 לחובתה. קודם לכן בשמינית הצליחה לחזור מפיגור 3:1 במערכות לניצחון 3:4 על יריבה רוסיה. טרוסמן שסיימה את גיל הנוער וזכתה להכרה ומעמד של ספורטאי עילוי משלטונות הצבא תשחק ככל הנראה בשנה הבאה במועדון בגרמניה הנחשב למדינה חזקה בענף.

בזכייה במדליית הארד בזוגות נוער מעורבים שיתפה טרוסמן פעולה עם ספורטאית מפורטוגל. במשחק הראשון גברו השתיים 0:3 על זוג ליטאי ובשלב הבא הן עברו זוג גרמני בתוצאה חלקה. בשמינית הן גברו 0:3 על זוג סרבי וברבע הגמר גברו 1:3 על זוג פולני. השתיים נעצרו בחצי הגמר כשהפסידו 3:2 לזוג הקרואטי.

בזוגות נערות שיתפה טרוסמן פעולה עם ספורטאית מרומניה. את שלוש השלבים הראשונים עברו הזוג כשהן שומטות מערכה בודדת. בחצי הגמר נקלעו השתיים לפיגור 1:0 מול זוג מעורב מקרואטיה ופולין, אבל הצליחו לחזור ליתרון 1:2, אבל נוצחו בהמשך 3:2 והחמיצו את העלייה לגמר.

• האקדמיה לטניס: וולקץ הלמן מהאקדמיה לטניס בקריות זכה במקום הראשון בתחרות האזורית לגילאי 16 לאחר שגבר במשחק הגמר על עידו זונדר מחיפה 0:2 (4:6, 5:7).

בחצי הגמר גבר הלמן על חברו לקבוצה מיכאל פסיוק 0:2 (1:6, 1:6).פסיוק סיים את התחרות במקום הרביעי לאחר שנוצח במשחק על מקומות 3-4. בחודש הבא אמורים לצאת הלמן ואיתי שפינדלר לצאת לסבב של 3 תחרויות בינלאומיות לנוער בארמניה.בתחרות האזורית לגילאי 10 זכה מארק גרינטיין מהאקדמיה במקום השלישי במקום 3 לאחר שנוצח בחצי הגמר 2:0 (6:3, 6:4) על ידי אדם מולר.