אבא מול בתו. זה קרה במשחק הליגה לנערים (כיתות ט'), שבו גברה מ.מ מוצקין, אותה מאמן אבי בלטיטר, 22:42 על מכבי ארזים ר"ג, אותה מאמנת חן בלטיטר, בתו של אבי.

קראו עוד ב-mynet:
ארז פפו ימשיך במכבי הקרייתים
כל הסיפורים גם בסלולרי: הורידו את האפליקציה החדשה של mynet


חן בלטיטר בת ה-25 גדלה במחלקת הנוער של מוצקין, ולאחר מכן עברה לשחק ולאמן במרכז הארץ. היא שיחקה בעונה שעברה בקבוצת הנשים של מכבי פ"ת, ושימשה במקביל כמאמנת בקבוצת הנערים של ארזים ר"ג. השבוע היא סיפרה על התחושה להפסיד לאביה. "אני לא אוהבת להפסיד בשום משחק, אבל אני מעדיפה להפסיד לאבא שלי מאשר לכל אחד אחר".

זו הפעם הראשונה שאת מפסידה לאביך?
"זו פעם ראשונה שאני עומדת בכלל על הקווים מול קבוצה שאבא שלי מאמן, ואני ומקווה שזו גם הפעם האחרונה שאני מפסידה לו".

ואחרי שהפסדת, איך נראתה ארוחת השבת המשפחתית?
"ברור שדיברנו על זה הרבה. האמת שלא רציתי לבוא לאותה ארוחה, אבל אני לא שוכחת, ומחכה לאבא שלי בשנה הבאה כדי 'לנקום' על ההפסד. אבל גם ללא המשחק הזה, השיחה המרכזית בארוחות אצלנו הן תמיד קשורות איך שהוא לכל מה שקורה בכדוריד".

ואיך היתה ההרגשה לשחק מול מוצקין, המועדון שבו התחלת את הקריירה שלך?
"אין ספק שהמפגשים מול מוצקין הם משהו אחר לגמרי, כי זה מקום שגדלתי בו מגיל אפס. לפני כל משחק מול מוצקין, יש לך מוטיבציה שונה ורצון ענק לנצח יותר. אני גם מכניסה בשחקנים שלי אמביציה מיוחדת לקראת אותם מפגשים, אבל בדרך כלל זה לא עוזר, כי למוצקין בגילאים הצעירים יש קבוצות מצוינות. כשאני מנצחת, זה ניצחון שיש בו טעם הרבה יותר מתוק".

אגב, למה אתה מאמנת בנים ולא בנות?
"ראשית, כי אני אוהבת לאמן בנים יותר מאשר בנות, כי הבנים אוהבים לעבוד קשה, והכוח שלך להשפיע הוא גדול יותר כי הם לוקחים את הספורט יותר ברצינות מאשר הבנות".

אבי בלטיטר: "זה מאוד מאתגר לנצח את בתי, שגדלה אצלנו במועדון. אני מאמין שאם היא היתה משחקת עם כל ההרכב, היה לנו מאבק יותר קשה, אבל מעבר ליוקרה המשפחתית, זה רק ספורט ועבודה, וכל אחד מנסה לעשות את הדברים הכי טוב שרק אפשר".

היו חגיגות אחרי המשחק?
"לא משהו מיוחד. כמו כל משחק, חגגנו בדרך שלנו עם איזה ריקוד".