צילום: דורון גולן הזרה הסרבית של קרית אתא, מריה פוקארביץ', שוקלת לתבוע את המועדון בגין אי קבלת מענק אליפות שמסתכם בלמעלה מ-10,000 שקל. השחקנית, שבינתיים עזבה את הארץ, ציינה בפני גורמים במועדון כי אין בכוונתה לוותר על הסכום הזה, ויחד עם סוכנה הם מתכוונים להגיש תלונה בפני האיגוד הבינלאומי, כדי שזה יורה למועדון לשלם לה את המענק.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

היו"ר יעקב טאוב דחה את טענתה של השחקנית ואמר: "הסוכנים שלה הבטיחו לה מענק אליפות, אבל אין לה סעיף למענק אליפות בחוזה, ולכן היא לא קיבלה. אם היא תראה לי שיש לה סעיף כזה בחוזה, שאני חתום עליו, היא תקבל מענק".

ולעניין אחר. גל גלילי, מאמן הקבוצה בשלוש השנים האחרונות צפוי להמשיך בתפקידו, אלא שהדרך לחתימה רשמית עדיין רחוקה, בעיקר בשל אי הבהירות בנוגע לזהותו של יו"ר המועדון הבא במקרה שטאוב יסיים את תפקידו.

גלילי: "עוד לא סגור כלום. יש דברים שלא ברורים, בעיקר במבנה של הליגה. אני לא ממהר ומחכה להחלטה של האיגוד, אבל הכוונה היא להמשיך".

המאמן לא הסתיר את שאיפותיו המקצועיות בעתיד ואמר: "יש לי עדיין שאיפות לעבוד בחו"ל, בקולג'ים בארצות הברית, שזה שוק מאוד מפותח, או באירופה. זו מחשבה שיש לי לא מהיום. זה אולי לא יקרה בשנה הבאה, אבל בעתיד כן, ובקרית אתא יודעים את זה".

על האפשרות שהקבוצה תשחק בעונה הבאה במסגרת האירופאית, אחרי הפסקה של כעשור, אמר: "הייתי מאוד שמח שהמועדון ישנה את התפיסה שלו ונשחק באירופה. כ-15 שנה קרית אתא מגלה עליונות בארץ, ומקצועית, כמועדון, הקבוצה צריכה לשדרג את עצמה ולשחק ברמות הגבוהות".