צילום: גיל נחושתן מכבי הקרייתים לא עוצרת. הקבוצה זכתה בניצחון רביעי ברציפות כשהפתיעה בחוץ 28:31 את א.ס סביון וטיפסה למקום הרביעי בטבלה. ההפתעה גדולה עוד יותר בהתחשב בכך ששניים משחקני המפתח של הקבוצה ישראל פישר ומורן ספיבק הפצועים לא שיחקו.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

מעל כולם בלטו אסף אוקמינסקי, חן קטן, (חזר לפעילות בסוף השבוע לאחר שלא שיחק בסיבוב הראשון) ויריב רינקוב ששיחק עם תפרים במרפק ושבר באצבע.

בדקה ה-11 עלו הקרייתים ליתרון של 4:7 על משערים של אסף אוקמינסקי וגילי בניטה. בהמשך עשו המקומיים ריצה של 5:0, והוליכו 12:9 (דקה 22). כניסתם של השוער דני טיאר, שגילה יכולת מצוינת וחן קטן החזירה את הקרייתים למשחק והקבוצה ירדה להפסקה בשוויון 14:14.

בדקה ה-43 כבש אוקמינסקי שער חשוב והעלה את קבוצתו ליתרון 19:20, ובהמשך למרות נחיתות מספרית בשל הרחקות לשתי דקות העלה הקפטן תומר פרי ל-21:23 (דקה 47). בהמשך היה זה עומר לפידות אחרי אסיסט של פרי בהתקפה מתפרצת, שהעלה ל-26:30 (דקה 58), ומנע מהמקומיים לחזור למשחק.

הבקיעו: אסף אוקמינסקי ויריב רינקוב 7 כ"א, חן קטן (6 אסי') 5, תומר פרי (4 אסי') ועומר לפידות 4 כ"א, לירון בניטה 2, גילי בניטה וגיא כהן 1 כ"א.
אסף אוקמינסקי שחגג השבוע את יום הולדתו ה-40 אמר בסיום: "למרות חסרונם של מספר שחקני מפתח ידענו להתעלות על עצמנו ולחזור עם ניצחון חוץ חשוב. השחקנים עלו בטירוף והוכיחו שהניצחונות האחרונים לא היו חד פעמיים".

על יכולתו הטובה גם בגיל המתקדם אמר: "אני גאה, שגם בגיל 40 אני עדיין מסוגל לשחק ברמה כזו".