צילום: דורון גולן מכבי מוצקין גברה השבוע בבית 23:32 על הפועל אשדוד, וסיימה את הסיבוב הראשון במקום הרביעי בטבלה. מוצקין סיימה עם מאזן של חמישה ניצחונות, שלוש תוצאות תיקו ושלושה הפסדים.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

המקום הרביעי העניק לקבוצה בונוס בדמות עלייה אוטומטית לרבע גמר גביע המדינה, אליו העפילו כל ארבע הקבוצות הראשונות. משחק רבע הגמר יתקיים בעוד שבוע, ובו תארח מוצקין את המנצחת בין מכבי חולון והפועל קרית אונו.

היו"ר פיני ליבוביץ': "למרות כל הקשיים והפציעות, המקום הרביעי בטבלה תואם את כל הציפיות, ואני קונה את המקום הזה בסיום העונה".

יצוין, כי בשנתיים האחרונות הודחה מוצקין בשלבים המוקדמים של הגביע. לפני כשנתיים הודחה על ידי חולון ולפני שנה על ידי א.ס סביון.
ובחזרה לניצחון על אשדוד. הקבוצה שוב חסרה את השוער אורן מאירוביץ', שהתלבש ועלה לחימום, אבל לא יכול לשחק.

את מקומו תפס השוער רן גוטרמן, ששיחק 54 דקות. השוער מור עמית, שחזר לפעילות אחרי כחודשיים, שותף לשש דקות. ולדי קופמן, שחזר אף הוא אחרי פציעה, שותף לכמה דקות.

הבקיעו למוצקין: וליקו מילוסביץ' 11, טונדי עבדול ראשיד 6, איגור ראדוייביץ' וברק עמר 4 כ"א, מור קמחי ואיתי גושן 3 כ"א, ולדי קופמן ומאור אופוטה 2 כ"א ואריה אוחיון 1.

† כדוריד, נערים (כיתות י'): מ.מ מוצקין סיימה בתיקו 24:24 בחוץ מול א.ס סביון. הבקיעו למוצקין: סתיו טיירי 11, דור זערור 7, מיתר בכר 5 ועידו יאסיה 1.

† נערים (כיתות ז'): שני ניצחונות למ.מ מוצקין (1) בתוך יומיים. בראשון גברה הקבוצה 23:27 על מכבי ראשל"צ. הבקיעו: עידו טל 18, אוהד זוהר 4, שניר שרון 2, אורן כהן, גיא בן שושן וירין כהן 1 כ"א.

במשחק השני ניצחה מוצקין 24:26 את רמת השרון. הבקיעו: עידו טל 9, ירין כהן ואוהד זוהר 5 כ"א, גיא בן שושן 3, רוי גולדשטיין 2, שניר שרון ואורן כהן 1 כ"א.

בני הרצליה-מ.מ מוצקין (2) 11:29. הבקיעו למוצקין: יוני ווטווס 5, יונתן רדה 3, אסף סבג, איתי לייבה ואיתי מואס 1 כ"א.