צילום: דורון גולן כדורגל ליגה א: שישה מחזורים חלפו, ומכבי צור שלום לא מצליחה להתרומם. הקבוצה נוצחה 3:1 בחוץ על ידי הפועל חדרה וירדה למקום ה-11 בטבלה. את השער לצור שלום הבקיע נתן נודלמן.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

היו"ר יגאל קסלסי: "אנחנו מאוכזבים מהתוצאות האחרונות. אנחנו מקבלים יותר מדי בקלות שערים, ואז קשה מאוד לחזור למשחק. לספוג 13 שערים בשישה משחקים זה משהו לא נורמלי. זה מתכון לירידה, ואם לא נפתור את הבעיה, המצב שלנו יהיה קשה".

איך פותרים את הבעיה?
"קודם כל בעבודה קשה, ואם זה ימשיך ככה אז נצטרך לשנות. כמו שאנחנו נראים, יהיה קשה מאוד לשרוד. זה לא מצב טוב ונצטרך לראות בשבוע-שבועיים הקרובים ביחד עם המאמן עופר מזרחי מה אפשר לעשות. הבעיה שאנחנו מוגבלים בתקציב ולא רוצים להשתולל".

ניסן רביבו שוחרר מהקבוצה. השחקן מועמד להצטרף להפועל נשר מליגה ב' או להפועל דליית אל כרמל. המגן השמאלי יניב בן יוסף, שעזב בקיץ למכבי עכו מליגה ב', חזר לקבוצה.

עירוני קרית אתא: הקבוצה נוצחה 2:0 בחוץ על ידי הפועל בית שאן מסילות. כבר בדקה ה-20 נותרה קרית אתא בעשרה שחקנים, לאחר הרחקתו של המגן עוז משה. בעקבות ההפסד ירדה הקבוצה למקום השמיני בטבלה. החלוץ שי סיבוני, ששוחרר מהסגל לפני כחודש וחצי, חזר לפעילות בקבוצה.

בדרך לנשר או לדליית אל כרמל. ניסן רביבו (בכחול) | צילום: דורון גולן