צילום: נחום סגל מכה מקצועית קשה לדאבליסטית עירוני קרית אתא. שחקנית הקבוצה והנבחרת טלי ארטמנקו בת ה-37, נפצעה במיניסקוס בברך ועברה בסוף השבוע ניתוח. ארטנמקו צפויה להעדר תקופה ארוכה ולא ברור מתי תוכל לשוב לפעילות בקבוצה.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוקהחשש הגדול של אנשי המועדון הוא שהשחקנית שהחלימה לא מזמן מפציעה דומה צפויה לעבור הליך שיקום ארוך שעלול להשבית אותה מפעילות לתקופה מאוד ארוכה ולקבוצה אין אופציות להביא במקומה שחקנית חלופית.

המשחק המשמעותי הראשון שבו תחסר ארטמנקו יהיה משחק רבע הגמר ב־-15 בחודש מול מ.כ נווה שאנן/חיפה, שנחשבת לאחת הקבוצות הטובות בליגה.

המאמן גל גלילי: "טלי עברה ניתוח אורתוסקופיה, פציעה שהיא משכה עוד מהקיץ כששיחקה עם הנבחרת. הצפי שהיא תחזור בתוך 4 ל-5 שבועות ונקווה שהכל יהיה בסדר. לחסרון שלה ושל אדווה זינובר לא מצאנו עדיין פתרון, אבל אנחנו מתכוונים לנצח עם מי שיש וכל אחת תצטרך לתת אקסטרה".

היו"ר יעקב טאוב: "אני יודע שאריה זלינגר מאמן הנבחרת והפרויקט אמר שהיא תוכל לחזור בתוך חודש לפעילות. אני מאמין שנמצא פתרון ובשביל זה יש מאמן. לצערי קבוצת הנשים של המועדון השנה נחלשה והקבוצות
האחרות התחזקו. פציעתה של טלי עושה לנו חור גדול ואין מי שימלא את מקומה".
י
צוין, כי בחוזה של השחקנית עם המועדון נקבע כי במידה שהשחקנית תיפצע אזי היא לא תוכל לדרוש את שכרה.

בסוף השבוע השיגה קרית אתא את ניצחונה השלישי העונה אחרי שניצחה 0:3 (12:25, 17:25, 18:25) בחוץ את נבחרת האקדמיה של וינגייט. לאתא מאזן מושלם של שלושה ניצחונות משלושה משחקים והיא מדורגת במקום השלישי בטבלה עם משחק חסר.