צילום: ראובן כהן כדורגל ליגה א': מור דהן, ששיחק בעונה האחרונה בעירוני קרית שמונה, סיכם בעירוני קרית אתא. השוער אסף מנדס ששיחק בעבר בקבוצה מצוי על סף סיכום. הקבוצה תפתח ביום ראשון את האימונים.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

המאמן ברוך ממן ציין כי הוא לא ממהר לצרף שחקנים לסגל, ולדבריו הוא מעדיף לתת קרדיט לצעירים של המחלקה. "שחררנו את כל הוותיקים", אומר ממן. "ניתן הזדמנות לצעירים שגדלו במועדון ולאלה שיבואו מהסביבה וירצו להיקלט אצלנו".

ממן התייחס לתקציב הקבוצה בעונה הבאה, שיעמוד על 600 אלף שקל, קיצוץ של 100 אלף שקל מהעונה הקודמת. "התקציב קטן, אבל צריך לראות את התמונה הכוללת. יש לא מעט קבוצות כמו מגדל העמק, כפר סבא, בית שאן ודלית אל כרמל, שרוצות לעלות ומשקיעות הרבה כסף, ולא שווה להשקיע כל כך הרבה כדי להתחרות איתן.

"נראה שכפר סבא, שהשקיעה הרבה כסף, תרוץ חזק, והשאר יכשכשו בזנב. לא נרים ידיים מראש, אבל אנחנו יודעים היכן אנחנו חיים. רצינו להשתלב בצמרת העליונה, אבל כשהבנתי מה קורה בליגה, הגענו למסקנה שצריך לשמור על הקיים ולעשות קבוצה במימדים של ליגה א', כדי שבעוד שנה-שנתיים נוכל להתמודד על העלייה עם רכש מינורי. המטרה השנה תהיה להישאר בליגה כמה שיותר מוקדם".

• מכבי צור שלום: נתן נודלמן, קשרה האחורי של מ.ס כרמיאל/צפת, סיכם בקבוצה. מלבד נודלמן סיכמו בצור שלום וויאם מוסא, ששיחק בעבר בקבוצת הנוער, ובעונה האחרונה בהפועל כפר קנא, והחלוץ שגיא פיצ'חזה, ששיחק בחצי השנה האחרונה בסקציית מעלות.

עוד סיכמו: אור שלזינגר, עדן יניב, אלירן אלקובי, יניב בן יוסף, ושלושה משחקני קבוצת הנוער: דין לזרא, יהב ברזילי ואמיר שהיין. ניסן רביבו ושגיא סבג לא ימשיכו. אימוני הקבוצה יחלו ביום חמישי ב-15 לחודש.

היו"ר יגאל קסלסי: "יש לנו סגל שחקנים בלי שמות נוצצים ועם הרבה צעירים שעלו מהנוער וישתלבו עם שחקני הבית המנוסים. אני אופטימי לקראת העונה הקרובה".