צילום: דורון גולן רומן אוסטרובסקי ששיחק בעבר בהפועל מטה אשר, דחה הצעה של עירוני קרית אתא להצטרף בעונה הבאה. אוסטרובסקי בן ה-26 ששיחק בעבר בקרית אתא בליגת העל, נטל בעונה האחרונה פסק זמן ממשחק ועבר להתגורר באילת שם הוא עובד כמציל וכמדריך כושר.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוקבקרית אתא ניסו לשכנעו לעזוב את הדרום כדי להצטרף לקבוצה ולעבוד בקריות באותם תפקידים אך הוא לא השתכנע.

סירובו של אוסטרובסקי להצטרף עלול ליצור לקבוצה בעיה בעמדת חוסם האמצע מאחר שקיים מחסור בשחקנים בעמדה הזו. למשבצת של חוסם האמצע מועמד גם גיא אביגדורוב אלא שהמו"מ בשלב זה תקוע.

איליה גולדרין, בנו של המאמן גנדי, ושחקן נבחרת פנימיית וינגייט קרוב לסיכום.

המגיש אילן טלמון שהיה מועמד לקבוצה סיכם בהפועל מטה אשר ובשלב זה יש בסגל הקבוצה על המשבצת הזו רק שחקן אחד, שון קסל, ששיחק בעונה שעברה במטה אשר.

מועמדותו של המגיש יורי פידודניה מאליצור כרמיאל ירדה מהפרק לאחר שהנהלת כרמיאל סירבה לשחרר אותו ללא תמורה.

הניסיון בשלב זה להחזיר לקבוצה את אלי אפרתי ששיחק בעונה האחרונה באליצור הוד השרון שעלתה לליגת העל, לא צלחו. השחקן מעוניין להישאר במרכז הארץ בשל מקום עבודתו בחברת החשמל.

בקבוצה קיבלו בסיפוק את החלטת האיגוד בנושא הגדלת מכסת הזרים בליגת העל משניים לשלושה. לאחרונה ציינו במועדון כי אם ההחלטה הזו לא תעבור הם עלולים להיתקל בבעיה משמעותית בבניית הסגל מאחר שיש מחסור בשחקנים ישראליים בארץ ולכן ההחלטה הזו עשויה להיטיב עם הקבוצה.


| צילום: דורון גולן