צילום: ראובן כהן כדורגל נוער: מאמן מצליח לא מחליפים. אברהם אבוקרט, מאמן קבוצת הנוער של מכבי חיפה, שחתום על זכייה בדאבל בעונה האחרונה, ימשיך לאמן את הקבוצה בעונה הבאה. לצידו ימשיך לעבוד עוזרו יורם בסר.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

אותו בסר יאמן בנוסף את ילדים ב' של מכבי אפרים. למאמן קבוצת נערים א' מונה אורי גוטמן בן ה-28, בנו של המאמן הלאומי אלי גוטמן. עבור גוטמן ג'וניור תהיה זו שנה ראשונה במחלקה, לאחר שאימן בשנים האחרונות במחלקת הנוער בגלבוע.

עוד יאמנו במחלקת הנוער של הירוקים: גיל לבנדה יאמן את נערים ב'. יוסי ג'אנח את נערים ג', משה שושן את ילדים א', ורפי כהן יאמן את ילדים ג'. את קבוצת טרום א' יאמן אשר עלמני, ואת טרום ב' יאמן בני הרשקוביץ'. יוסי צרפתי ישמש מנהל מקצועי של קבוצות הילדים והטרום של המועדון.

‰ מכבי צור שלום: 200 מילדי ונערי מחלקת הנוער ציינו את סיום עונת הפעילות בטקס המסורתי שנערך באולם ע"ש דני זק. העונה האחרונה בצור שלום עמדה בסימן ההצלחות שקצרו קבוצת הנוער (לאומית) עם המאמן שגיא וקנין, ששרדה עונה שנייה ברציפות בליגה, וקבוצת נערים ב' עם המאמן איציק מאיר, שסיימה במקום השני בליגה אחרי מכבי חיפה.

בטקס הוענקו גביעים למצטייני המחלקה: נתנאל לייבוביץ ודניאל אביזמל (טרום א'), ילדים ג'- דניס אקולוב ורם בן אלי (ילדים ג'), עזרה מלדה וזיו קרויטורו (ילדים ב'), רועי רבינוביץ ודניאל גלייך (ילדים ג'), רועי עוקיש, רועי שבת (נערים ג'), אלירן רבינוביץ ולאשה דומבדזה (נערים ב'), נערים א'- דניאל אלקובי ועידן פיסטינר (נערים א'), אוראל אלקובי ודניאל מקונן (נוער).

לשחקן המצטיין של כל המחלקה הוכתר איתי אבינועם מנערים ב'. כמו כן קיבלו גביעים שלושה שחקנים שסיימו גיל נוער: יהב ברזילי, סימון פיצחדזה ודין לזרא.