שתי מדליות כסף לרועי וסרמן מביאליק באליפות ישראל לנוער באתלטיקה. וסרמן סיים שני בהדיפת כדור ברזל, וזכה בתואר לאחר שהדף למרחק של 15.19 מטר, שיפור של 1.87 לשיאו האישי.
בעקבות ההישג הבטיח וסרמן את מקומו בנבחרת הנוער של ישראל למכביה, שתיפתח בחודש הבא.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוקביום השני של האליפות סיים וסרמן במקום השני בזריקת דיסקוס, כשזרק למרחק של 42.47 מטר.

וסרמן: "האליפות הזו מבחינתי מסתכמת ברגשות מעורבים. מצד אחד בזריקת דיסקוס האכזבה היא גדולה, כי יש לי את תוצאת השנה ושיא אישי הכי גבוה בארץ בנוער. מצד שני, התעליתי על עצמי בהדיפת כדור ברזל, ושיפרתי את השיא האישי בכמעט שני מטר. מגיעה מילה טובה למאמן החדש שלי, סלבה איזמאלוב, שאני מתאמן אצלו רק חמישה חודשים ונהנה מכל רגע. השיפור בשיא האישי היה בעיקר בזכות הטכניקה שאני עובד עליה במהלך כל התקופה האחרונה, אבל עדיין יש הרבה מה לשפר".

אז לא עמדת בציפיות?
"בשורה התחתונה, המקום השני זו אכזבה, כי אני יודע שיכולתי להשיג יותר, אבל זה רק מדרבן אותי לעבוד קשה יותר ולבוא מוכן יותר לתחרות הבאה. מצד שני, לסיים במקום השני בשנה הראשונה שלי זה מכובד מאוד".

ועכשיו יש ציפיות מהתחרות במכביה?
"בהחלט. אני מקווה לשבור את השיאים האישיים בדיסקוס ובברזל ולזכות בתואר אלוף המכבייה בקטגוריית הנוער"

מה חיבר אותף דווקא לדיסקוס?
"הכיף בזריקת דיסקוס זה להרגיש את הדיסקוס טס מהיד ולהתלהב בכל זריקה מחדש, בעיקר כשמשפרים משהו בטכניקה או בתוצאה. הגעתי לאתלטיקה בתור ספרינטר, ולאחר כמה שנים התמקצעתי בזריקות. כשהגעתי לגיל קדטים, שם פרצתי, הבנתי שהעתיד שלי הוא באתלטיקה".

ויש חלומות ושאיפות לעתיד הרחוק יותר?
"ברור. השאיפות בשנה הקרובה הן לקבוע קריטריון לאליפות העולם לנוער שתיערך בארה"ב, ולזכות באליפות הארץ לנוער. החלום הגדול הוא להגיע לגמר הדיסקוס באולימפיאדה ולייצג את ישראל".