צילום: דורון גולן המגיש זיו בר נצר, שחקן מכבי הוד השרון בעונה האחרונה, החליט לא לשחק בעירוני קרית אתא בעונה הבאה, בר נצר, ששיחק בעבר גם במועדון ובהפועל מטה אשר, העדיף לשחק בהפועל המעפיל.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוקבעקבות דחייתו של בר נצר, פנתה קרית אתא לאילן טלמון, שחקן אליצור הוד השרון בעונה האחרונה, שעלה עם קבוצתו לליגת העל, וליורי פידודניה מאליצור כרמיאל, שירדה מליגת העל, שניהם משחקים בתפקיד מגיש. לשניים הוגשו הצעות כספיות, והם אמורים להשיב עליהן.

על אותה משבצת צורף לפני כחודש וחצי שון קסל, בנו של מאמן מ.כ נווה שאנן, חיים קסל, ששיחק בעונה האחרונה בהפועל מטה אשר.
איליה גולדרין, בנו של המאמן גנדי גולדרין ושחקן נבחרת הנוער והפנימייה, קרוב לסיכום, אחרי שהביע נכונות לשחק בקבוצה.

מועמדותו של אלי אפרתי לחזור למועדון עדיין לא ירדה מהפרק. לשחקן, שמתכוון לחזור לגור בקריות, יש בעיות טכניות להצטרף בשל התנגדות מקום עבודתו שישחק בליגה מקצוענית.

אורי שפירא, שהגיע להבנות כספיות על אימון הקבוצה, טרם חתם על החוזה. בהנהלה ציינו שעניין החתימה הוא רק עניין פורמלי, וכי שפירא יאמן את הקבוצה.

בינתיים מתקשים במועדון בבניית הסגל לעונת המשחקים הבאה. לטענתם יש מחסור רציני בשחקנים ישראלים, כי רוב השחקנים ברמות הגבוהות הם מאזור המרכז, ולכן העלו במועדון את האפשרות להעלות מכסת מספר הזרים בליגה משניים לארבעה.

היו"ר יעקב טאוב: "מצוקת השחקנים הישראלים היא בעיקר של שתי הקבוצות מהצפון, וזה כולל את קבוצות הנשים והגברים. זה נראה לא טוב ששתי הקבוצות מהצפון, אם זה מטה אשר שזכו בדאבל בגברים, ואנחנו שזכינו בדאבל בנשים, מתקשים בצירוף של שחקנים ושחקניות כחול-לבן. לצערי, מהלך של הגדלת מכסת הזרים לא יעבור, כי המועדונים במרכז לא ייתנו לזה לעבור".