צילום: ראובן כהן כדורגל ליגה א': אחרי ארבעה משחקים ברציפות ללא הפסד הובסה קרית אתא 3:0 בבית על ידי הפועל דליית אל כרמל. בעקבות ההפסד מרוחקת הקבוצה בשש נקודות מטבריה שבמקום החמישי, המבטיח מקום במשחקי הפלייאוף העליון.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

המאמן ברוך ממן, שלא אהב את היכולת של קבוצתו, אמר: "זו כנראה תוצאה של קצת שחצנות ועודף ביטחון עצמי, שגורמת לנו לקבל בראש. נעשה אסיפה ונתריע, כי ככה זה לא יכול להימשך.

"בזמן האחרון דיברנו על כך שאנחנו יכולים לסיים במקום חמישי ולהגיע לפלייאוף, ומשום מה זה לא חילחל לאנשים. חבל, כי קיבלנו הרבה הזדמנויות לשחק ראש בראש על המקום הזה, אבל ביכולת הזו לא נגיע לשום מקום".

עוד הוסיף: "נשארו לנו עוד 4 משחקים עד סיום העונה, והמטרה תהיה לשלב יותר צעירים בהרכב ולהתחיל לבנות את העונה הבאה".

אתה תאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה?
"אני לא רומז שום דבר. צריך להכין את הקבוצה לעונה הבאה, וזה אומר לדבר עם מי שנשאר ולתת לאנשים להבין שזו לא טיילת עד סיום העונה".

גורם בקבוצה מסר כי ברוך ממן קרוב לסיכום על המשך עבודתו בקבוצה.

מכבי צור שלום נוצחה 2:1 בחוץ על ידי השנייה, מכבי דליית אל כרמל. צור שלום הוליכה ביתרון 0:1 משער של אביב דדו, אבל ספגה בהמשך שני שערים וירדה מנוצחת בפעם ה-13 העונה.

המאמן דני רבינוביץ': "יש אווירה שאולי נשארנו בליגה, אבל זה ממש לא ככה, כי עדיין לא הבטחנו את ההישארות. מקווה שהחבר'ה יידעו להתרומם מהמשחק הזה".