צילום: דורון גולן חמישה מחזורים לסיום העונה, בעירוני קרית אתא יכולים להכין את בקבוקי השמפניה במקררים לקראת חזרתה הצפויה לליגת העל.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

אתא עשתה עוד צעד בדרך לעלייה כשניצחה 1:3 (23:25, 25:22, 15:25, 19:25) בבית את אליצור הוד השרון במחזור השני של משחקי הפלייאוף העליון. בעקבות ניצחונה (ה-15 שלה העונה), פתחה הקבוצה פער של שלוש נקודות על פני הוד השרון, המדורגת במקום השלישי.
בשורות קרית אתא הצטיינו תאופיק אבו רוקון, פאדי דניאל ואלכס קופזון.

המאמן-שחקן גנדי גולדרין: "התכוננו בצורה טובה לקראת המשחק שהיריבה מהוד השרון השיגה תוצאות טובות עד כה בליגה הרגילה במחוז הדרום. כולם השקיעו מאמץ גדול כדי לנצח במשחק שהיה הכי חשוב ומשמעותי שלנו עד כה. למרות שפתחנו פער של שלוש נקודות, לא נעצור את הקצב עד סוף הליגה. אנחנו צריכים עוד שני ניצחונות לפחות כדי להבטיח את העלייה, אבל נשאף לסיים במאזן הכי טוב שאפשר".

על מועמדותו לאמן את הקבוצה בעונה הבאה אמר: "לא דיברו איתי ואין לי תשובות כרגע. עדיף שתשאל את ההנהלה".

בינתיים נמשך המו"מ לצירופם של שחקנים צעירים לסגל הקבוצה בעונה הבאה בליגת העל. השמות הכי חמים כרגע הם שני שחקני נבחרת פנימיית המחוננים מוינגייט, השייכים לסגל נבחרת הנערים של ישראל. מדובר בסלבה בצ'קלה בן ה־18 מבאר שבע, המתנשא לגובה 2.02 מ', ואיליה גולדרין, בנו בן ה־18 של גנדי, ממוצקין.

מלבד השניים, בקבוצה מעוניינים לצרף את גיא אביגדורוב (32, 1.98 מ'), ששיחק העונה בהפועל כפר סבא, ותיבדק אפשרות לצרף את שלו סעדה, שחקן הפועל מטה אשר, עם סיום סדרת משחקי גמר הפלייאוף.

לאימון הקבוצה הועלו בשלב זה שמותיהם של ארבעה: גיא שמאי, תומר לוינסון, אורי שפירא וגנדי גולדרין.