צילום: דורון גולן כדורסל ארצית: אלי (ללו) עמר, יו"ר מכבי מוצקין, הורחק לשבועיים מכל פעילות ולשבועיים על תנאי למשך שנה בגין התנהגות בלתי ספורטיבית והעלבת שופטי המשחק במשחק ההפסד של קבוצתו במשחק מול הפועל קלנסווה.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

העונש הוטל עליו על ידי ועדת המשמעת של האיגוד, שבנוסף קנסה אותו ב-800 שקל, ובתשלום נוסף של 280 שקל לשופט המשחק בגין הוצאות לצורך הגעתו לדיון באיגוד.

ולעניינים השוטפים. בליגה ממשיכה מוצקין להיצמד לחבורת הצמרת, אחרי שניצחה 83:95 בבית את הפועל לב השרון ונותרה רביעית בטבלה (עם משחק חסר) בפער של שלוש נקודות מהמוליכה הפועל מגדל העמק. כוכב הניצחון היה רז מנשה, שסיים עם 39 נקודות.

כבר מהדקה הראשונה נאלצה מוצקין לשחק ללא שקד שוהם, שמתח שריר ולא יכול היה להמשיך. למרות חסרונו ובעיית עבירות אליה נקלעה הקבוצה ברבע השלישי, היא ידעה להתעלות במחצית השנייה וניצחה.

עוד קלעו למוצקין: לירן מורן 17, שלמה יאסו 15, אסף רוטשטיין 12, מאור עמר 7, עמית וייס ועומר טל 3 כ"א, שקד שוהם 2 ורון לווינזון 1.
ביום ראשון תצא מוצקין למשחק חוץ מול אקדמיית וינגייט.

† אתלטיקה קלה: האתלטים הקרייתים השתתפו באליפות החורף לבוגרים שנערכה בסוף השבוע באצטדיון האתלטיקה הלאומי בהדר יוסף. מעין פורמן-שחף מקרית ים, אלופת ישראל בקפיצה לגובה ובעלת שיא אישי של 1.92 מ', זכתה שוב באליפות כשקפצה לגובה של 1.76 מ'.
אלכסנדרה לוקשין ממוצקין, אלופת ישראל לנוער בריצת 400 מ' ו-400 משוכות, סיימה במקום השמיני בקפיצה לגובה כשקפצה לגובה של 1.45 מ'.

נועה לוי מקרית אתא, סגנית אלופת ישראל בריצת 100 מ', סיימה חמישית בריצת 300 מ' בתוצאה של 44.87 שניות, ואילו רועי וסרמן מביאליק, סגן אלוף ישראל לקדטים בזריקת דיסקוס והדיפת כדור ברזל, שזומן בשבוע שעבר לנבחרת ישראל, ניצח בזריקת דיסקוס לנוער כשזרק למרחק של 39.44 מטר.