כדורגל ליגה א': מסע הבריחה של מכבי צור שלום מהתחתית תופס תאוצה. הקבוצה חזרה עם ניצחון 2:4 ממעלות, ופתחה פער של 10 נקודות מהקו האדום.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

צור שלום ירדה להפסקה בפיגור של 1:0, אבל התאוששה בחצי השני עם ארבעה שערים (ניסן רביבו 2, שגיא סבג והמחליף עדן יניב). גם השער השני שספגה בדקות הסיום לא הצליח לקלקל את החגיגות של השחקנים בדרך הביתה.

יצוין, כי המאמן דני רבינוביץ', שלקח את הקבוצה לפני שלושה מחזורים במקומו של אילן אטלי שהתפטר, צבר 7 נקודות מתוך 9 אפשריות.

על הניצחון במעלות אמר רבינוביץ': "אם היית אומר לי בהפסקה שזה ייגמר בתוצאה של 2:4, לא הייתי מאמין, כי ביכולת שהצגנו בחצי הראשון, זה לא היה יכול לקרות. בחצי השני עברנו לשחק הרבה יותר חכם עם הנעת כדור מהירה בחלק ההתקפי, שבעקבותיה גם הגיעו השערים. שיחקנו במערך התקפי יחסית. סגל השחקנים שיש לנו זה לא סגל שיכול לחשוב על תיקו, כי יש לנו את הכלים לנצח בכל משחק נתון".

על השינוי בקבוצה מאז מונה לתפקיד אמר: "זה אך ורק השחקנים, שהבינו שאם הם לא יתחילו להתעורר, כלום לא יזוז. החלק שלי זה רק בהגברת המוטיבציה והשינויים בהעמדה של השחקנים על המגרש".
לניסן רביבו בן ה-23, שהבקיע עד כה רק שער אחד, היה זה הצמד הראשון שלו בקריירה בבוגרים.

"לכולם היתה ברורה חשיבות המשחק", אמר רביבו. "התוכנית היתה 'לגנוב' ניצחון, וגם תיקו לא היה מאכזב מבחינתנו. למרות שפתחנו לא טוב את המשחק, השחקנים הרגישו שאפשר לחזור משם עם ניצחון. אחרי השער השני הרגשתי בעננים כי זה העלה אותנו ל-1:4 והרגשנו שמזה הם כבר לא יוכלו לחזור. זה היה משחק של עונה שלמה, שייתן לנו הרבה אוויר להמשך כדי לשחק קצת יותר משוחרר".

לדבריו, בהפסקה הוא ביקש ממאמנו לחזור לתפקידו המקורי ולשחק מתחת לחלוץ. המאמן אישר, והתוצאות הגיעו. "אני מקווה שהוכחתי שזה היה שווה. אחרי המשחק היתה חגיגה גדולה.
"מבחינתי האישית, העונה לא כל כך הלך לי עם כיבוש שערים, ולא יוצא לי לכבוש, ובטח לא צמד. זה היה כיף לא נורמאלי. אחרי השער השני שהבקעתי, כל השחקנים היו בטירוף, וזה היה שווה הכל".