בתי ספר – אתלטיקה קלה: נבחרת התלמידות (כיתות ה'-ו') של בית הספר היסודי 'אמירים' מקרית ים זכתה באליפות המחוז באתלטיקה קלה, שנערכה באצטדיון האולימפי בנווה שאנן.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

זו הזכייה הרביעית ברציפות של הנבחרת הקרייתית, שסיימה ראשונה בדירוג הקבוצתי באליפות עם 4,853 נקודות. במקום השלישי באותה קטגוריה סיימה נבחרת התלמידות של 'ימית' מקרית ים עם 4,406 נקודות.

בתחרות התלמידים (כיתות ה'-ו') סיימה נבחרת 'גורדון' קרית חיים במקום השלישי בדירוג הקבוצתי עם 2,046 נקודות, ואילו 'אמירים' קרית ים סיימה חמישית עם 1,898 נקודות. את האליפות ניהלה עינת תורג'מן-אהרן, רכזת אירועי ספורט במחוז חיפה.

להישגי 'אמירים' קרית ים שותפים המורים לחינוך גופני בוריס בנייגוייב ואפרים לוין, שאמר: "זוהי תוצאה של עבודה רציפה ויסודית, אימונים מובנים, פיתוח הכושר הגופני, משמעת עצמית וחינוך לערכים, המהווים נדבך נוסף בהתנהלות הכללית ובמדיניות של בית הספר והמנהלת אוסנת שואף, המחנך לערכיות, טיפוח כישורי הפרט ומצוינות".

ההישגים הבולטים בדירוג האישי אצל התלמידות: בריצת 300 מ' סיימה ורוניקה שניידרמן מבית הספר בן גוריון ממוצקין במקום הראשון בזמן של 52.09 שניות. במקום השני באותו מקצוע סיימה יוליה מטרופנוב מבית ספר 'אמירים' מקרית ים בזמן של 53.20 שניות. שלישית סיימה הילה פיש מארלוזרוב קרית חיים בזמן של 53.90 שניות.

בזריקת כדור יד סיימה מאי דוויט מביה"ס 'ימית' מקרית ים במקום הראשון, כשזרקה למרחק של 26.60 מ'. במקום השני סיימה עדן שרבטוב מאמירים קרית ים, כשזרקה למרחק של 25.90 מ'.

בקפיצה למרחק סיימה יוליה מטרופנוב מאמירים קרית ים במקום הראשון כשקפצה למרחק של 3.93 מ'. אותה מטרופנוב סיימה במקום הראשון גם בריצת 60 מ' בזמן של 8.87 שניות.

בקפיצה לגובה סיימה אפרת שניידרמן מבן גוריון בקרית מוצקין במקום הראשון, כשקפצה לגובה של 1.15 מ'. במקום השני סיימה ג'יין מגזינר מגורדון קרית חיים, שקפצה אף היא לאותו גובה.

ההישגים הבולטים אצל התלמידים היו של עידו טל מביה"ס ויצמן במוצקין, שסיים במקום השלישי בקפיצה לגובה כשעבר 1.25 מ'. בריצת 60 מ' סיים טל פרץ מגורדון קרית חיים במקום השלישי בזמן של 8.91 שניות.