נוער לאומית: יואב פרידמן, מאמן עירוני קרית אתא, התפטר בסיום משחק ההפסד של קבוצתו 3:0 בבית על ידי מ.כ נווה יוסף, אולם במועדון דחו על הסף את התפטרותו, והוא חזר בו.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

ההתפטרות באה על רקע המצב אליו נקלעה הקבוצה וההפסד האחרון. המאמן לא אהב את יכולת קבוצתו במשחק, שהיה המשך ישיר למצב - בעשרת המשחקים האחרונים צברה קרית אתא רק ארבע נקודות מתוך 30 אפשריות, והסתבכה במאבקי הירידה. מנהל מחלקת הנוער, יוסי גבאי, דחה את בקשתו של פרידמן להתפטר וביקש ממנו להישאר, וזה החליט להיענות לבקשתו. פרידמן סירב להתייחס לנושא.

גבאי: "יואב הוא אישיות ומאמן מוערך במועדון, שרצה לקחת אחריות למצב שנוצר בקבוצה, אבל לא ויתרתי לו וביקשתי ממנו להישאר, כי הוא לא הבעיה. הנוער עבר תהליך של חילופי משמרות, ויואב יהיה עוד הרבה שנים בקרית אתא. לא נוותר עליו בקלות. אני יכול להבין אותו, זה לגיטימי, אבל יש לו את כל הגיבוי, ואני מאמין בדרך שלו".

לא כל יום דרבי. שבוע אחרי הניצחון בדרבי נוצחה מכבי צור שלום 2:0 בחוץ על ידי מכבי אחי נצרת.

נוער ליגת העל: בית"ר ירושלים-מכבי חיפה 1:1. הבקיע לירוקים: דור חוגי. בעקבות תוצאת התיקו וניצחונה של מכבי ת"א, השנייה בטבלה, בדרבי 0:1 על הפועל ת"א, צומק הפער בין השתיים לשבע נקודות.

אחרי חמישה הפסדים רצופים שסיבכו אותה במאבקי התחתית, השיגה הפועל חיפה נקודת ליגה, כשסיימה תיקו 3:3 בחוץ מול הפועל קרית שמונה. במצב של 3:1 לקרית שמונה הבקיעו האדומים צמד שעריםמרגלי איתי רבינוביץ' בפנדל ונדיר גנטוס בתוך ארבע הדקות האחרונות, שהביאו לשוויון.

נערים א' ארצית: ניצחונות למכבי והפועל חיפה. הירוקים הביסו 0:6 את הפועל עפולה. הבקיעו: שון וייסמן 2, דניאל טוייזר, אור אילוז, אופק שפירא וגל סלם, ואילו האדומים גברו 1:3 בחוץ על הפועל הוד השרון. הבקיעו לאדומים: בן קילגור, עמית מזרחי ואיתי רז. בעקבות הניצחונות שמרו הירוקים, המוליכים את הטבלה, על פער של נקודה מהאדומים שבמקום השני.

נערים א' מחוזית: עירוני קרית אתא הפתיעה עם ניצחון של 1:3 בדרבי על מכבי צור שלום. הבקיעו לקרית אתא: דור זינו, שאול מזרחי ושער עצמי. הבקיע לצור שלום: אדיר מור יוסף.

נערים ג': עירוני קרית אתא ניצחה 1:4 בדרבי את מכבי צור שלום, והתבססה במקום השני בטבלה. הבקיעו לקרית אתא: עומר מידני, יובל יאנוס, רוי אשטון ושי מששה. לצור שלום: רועי עוקיש.