צילום: גיל נחושתן ניצחון והפסד למכבי הקרייתים בפתיחת הסיבוב השני. שחקני הקריה ניצחו 23:30 (13:17) בחוץ את א.כ. נס ציונה, ובמשחק השני נוצחה 30:22 (13:11) בבית על ידי הפועל פ"ת. למשחק בנס ציונה הגיעה הקבוצה עם הרכב חסר, ממנו נעדרו השוער דני טיאר (מחלה), הקפטן תומר פרי (פציעה), ערן רייזלר, חן קטן וגיא כהן (התחייבויות במקום העבודה).

הפתיחה היתה שייכת למארחים מנס ציונה, שעלו ל-4:6 (דקה 10), אבל בהמשך דאג מור קמחי לשוויון 7:7 (דקה 14). שער מחוף אל חוף של השוער עמרי שניידר (המצטיין במשחק) סידר לקבוצה יתרון של 11:14 (דקה 25) ועד להפסקה הגדילו הקרייתים את היתרון ל-13:17.

הצטרפו לעמוד של "ידיעות הצפון" בפייסבוק

המחצית השנייה נפתחה בתצוגה גדולה של השוער שניידר. נפתח פער של 13:20 (דקה 39), יתרון שעליו שמרו הקרייתים בדרך לניצחון.
תמיר מינצברג, שחזר לפעילות לאחר שבעה חודשים, שיחק 40 דקות, כבש שער ומסר חמישה אסיסטים.

הבקיעו לקרייתים: יריב רינקוב 7, מור קמחי 6, אסף אוקמינסקי ועידן קורנברג 4 כ"א, ניסן סבג, גילי בניטה ועמית בן גוזי 2 כ"א, ניר פרישווסר, תמיר מינצברג ועמרי שניידר 1 כ"א.

במשחק השני נוצחה כאמור הקבוצה 30:22 על ידי הפועל פ"ת.

הבקיעו לקרייתים: יריב רינקוב 5, רן יזדי 4, מור קמחי ועידן קורנברג 3 כ"א, חן קטן, ניר פרישווסר וגילי בניטה 2 כ"א.

המאמן צחי טויטו: "זה היה שבוע מתוק-חמוץ מבחינתנו. מצד אחד שיחקנו טוב מאוד בנס ציונה במשחק שהיה מוקש, אבל מצד שני יצאנו בתחושת החמצה קשה מההפסד להפועל פ"ת, דווקא מפני שהתוצאה הזו לא משקפת את פער הרמות בין הקבוצות. יכולנו לעשות צעד גדול לעבר הבטחת ההישארות ללא מבחנים, אבל אני משוכנע שנצליח לתקן זאת בהמשך".