צילום: דורון גולן עירוני קרית אתא בודקת את האפשרות לשחרר את הזר האמריקאי קליפטון לי. היו"ר נפתלי בנטוב מתנגד בינתיים למהלך, מאחר שהעלויות של זר החלופי הן גבוהות. גורם בקבוצה אישר שנשקלת אפשרות חילופי זרים, אך ציין שהקבוצה תמתין עם ההחלטה ותבחן אותה בהתאם לתוצאות במחזורים הקרובים.

בינתיים ממשיכים חניכיו של ניר קפלן להפסיד בבית, והפעם נוצחה הקבוצה 89:77 על ידי הפועל קרית טבעון. לאתא היה זה הפסד שלישי ברציפות והחמישי שלה העונה, ובעקבותיו ירדה הקבוצה למקום השישי בטבלה. פרט מעניין: לי קליפטון, שמועמד לעזוב, סיים את המשחק עם 25 נקודות, והוביל את רשימת הקלעים של הקבוצה.

שחקני קרית אתא, שלאורך כל המשחק רדפו אחרי האורחת מטבעון, ירדו בסיום הרבע השלישי במינוס נקודה, 69:68. הקבוצה פתחה את הרבע האחרון בסדרת איבודי כדור, קלעה במשך 4 דקות רק 5 נקודות, ואיפשרה לטבעון לברוח ל-77:70 ולגמור בעצם את המשחק.

המאמן ניר קפלן: "שלושה רבעים שיחקנו כדורסל נכון, ולמרות החיסרון של ניר סטולרו, היינו שקולים. מה שהכריע היתה קבלת ההחלטות ברבע האחרון".

זה היה הפסד רביעי בבית. זה קשור אולי ללחץ בגלל סדרת ההפסדים האחרונה?
"אין שום לחץ. השחקנים מאוד רצו לנצח. אנחנו לא קבוצה מעל הליגה, וסדרת ההפסדים יכולה הייתה לקרות לכל אחד".

חומרת פציעתו של ניר סטולרו, שנפצע ברגלו במחזור הקודם, עדיין לא ברורה. ההערכה היא שהשחקן ייעדר מפעילות גם בשבועיים הקרובים.

קלעו לקרית אתא: לי קליפטון 25 (8 ריב'), ערן סעודאי 16 (6 ריב', 6 אס', 5 חט'), שי ברוך 14 (13 ריב'), ליעד פורמן 9, טל רונן 8 ועופר דיגמל 5.

ביום שלישי תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל בארי.