צילום: שרון צור מאור ג'אנח, חלוץ הפועל קרית שמונה, והשוער אודי לוי מנצרת עילית, סיכמו השבוע בקרית אתא.

ג'אנח: "היו לי המון התלבטויות לאן לעבור. קיבלתי כמה הצעות מפתות מבחינה כספית, אבל יש לי אישה וילד ואני צריך לחשוב על הפרנסה שלי ומבחינת כל התנאים מסביב, הכי התאים לי להגיע לקרית אתא. היה ברור לי שבקרית שמונה אני לא נשאר, כי לא שיחקתי שם אפילו דקה. העדפתי לרדת ולשחק בליגה א', כי רוני דורה מאמין בי ורוצה אותי, ובשביל זה אפילו ויתרתי על כסף".

עוד הוסיף: "אהבתי את הגישה של רוני, שאמר לי 'בוא תיהנה ותשחק כדורגל', וזה בעצם מה שאני צריך היום. הייתה לי אפשרות לחכות עד ינואר ולמצוא קבוצה מהליגה הלאומית, אבל לא היה שווה לי לשרוף חודש וחצי בלי להרוויח שקל ולא לשחק. אין מה לעשות, מי שאוהב כדורגל צריך לדעת לוותר על הרבה דברים בשביל לשחק".

השוער אודי לוי מהפועל נצרת עילית, שעל מועמדתו פורסם בשבוע שעבר בלעדית בידיעות המפרץ, הגיע להבנות כספיות וחתם בקבוצה. השוער תומר שרמן אמור להישאר בסגל, אלא אם כן ידרוש להשתחרר.

לוי: "הגעתי להבנות על כל הנושאים עם קרית אתא, ומה שיש להשלים זה רק את טופס השחרור מנצרת עילית, שכרגע לא משחררת אותי בגלל שאין לה שוער שני. אני מאמין שהשוער השני יימצא תוך שבוע, כי זה מה שהבטיח לי המאמן דני גולן. אני רואה באתא אתגר מקצועי, ומקווה שאוכל לעזור לקבוצה".

בקבוצה מקווים שהעברתם של השניים בהתאחדות לכדורגל תתבצע עד היום כדי שיוכלו לקחת חלק כבר מחר במשחק הליגה מול מ.ס כרמיאל/צפת.

במשחק ליגה נוסף, תארח מחר (13:00) מכבי צור שלום את מכבי טמרה במגרש קרית אתא, משום שבמגרשה בצור שלום מתבצעות עבודות שזרוע בדשא.