צילום: דורון גולן ולדי קופמן, שחקנה המצטיין של מכבי מוצקין הושעה מכל פעילות בקבוצה. היו"ר פיני ליבוביץ' דחה את השמועות כי השחקן לא שותף במשחק הניצחון מול רעננה בגלל פציעה וציין כי הוא מושעה בגלל בעיית משמעת, אך לא פירט את הסיבה. עוד הוסיף ליבוביץ: "ולדי הוא שחקן נשמה וחשוב שהוא יישאר במוצקין".

ללא קופמן חזרה מוצקין לנצח אחרי שני הפסדים ברציפות. הקבוצה גברה 27:37 על מכבי רעננה לאחר שוויון 16:16 במחצית. הבקיעו למוצקין: מירקו לוקיץ' 9, מאור אפוטה 8, איתי גושן 6 (12 אס'),זלטקו שושה 5, יריב רינקוב 4, עומר לפידות וישראל פישר 2 כ"א, ברק עמר 1. השוער אורן מאירוביץ', שהיה חולה לא התלבש. השוער אלון כהן עצר במשחק 18 זריקות של היריבה.

הקפטן איתי גושן: "זה מסוג המשחקים שהתוצאה יותר חשובה מהדרך. למרות שהגענו למשחק שלושה ימים אחרי ששיחקנו משחק לא קל מול מכבי ראשל"צ, הגענו למשחק חדורי מוטיבציה, כי ידענו שאנחנו חייבים לנצח. רעננה אמנם במקום האחרון, אבל לאחרונה היא עשתה תוצאות טובות והיה חשש מהמשחק. אחרי חצי ראשון לא טוב שלנו חל שיפור במשחק ההגנה בחצי השני שבו ספגנו רק 9 שערים וזה היה המפתח לניצחון".

בסוף השבוע, במשחק ההפסד 29:23, נוצחה הקבוצה על ידי א.ס רמת השרון. במשחק עצמו הורחקו שלושה שחקנים בכרטיס אדום. מאור אפוטה, יריב ריניקוב וולדי קופמן, שחזר לפעילות אחרי השעיה. אותו קופמן היה אחד השחקנים המצטיינים עד לדקה שהורחק, והבקיע חמישה שערים.