עירוני קרית אתא החתימה את דנה טרטצקי. השחקנית הקרייתית ששיחקה בארבע השנים האחרונות במכללת וילנובה בארצות הברית העדיפה את ההצעה של אתא על פני הצעה מהפועל נווה שאנן אף היא מליגת העל.

טרטצקי: "העדפתי את קרית אתא בגלל השאיפות ללכת על כל התארים העונה, דבר שמטבע הדברים יגרום ליותר אקשן. מבחינת מקצועית בקרית אתא יש לי יותר אפשרויות. נכון שאני עדיין לא בכושר משחק כי לא התאמנתי 10 חודשים מאז שהסתיימה ליגת המכללות, אבל אני בטוחה שבתוך פרק זמן קצר אוכל לחזור לעצמי".

טרטצקי לא הסתירה את רצונה לחזור לנבחרת עוד העונה ואמרה: "מעבר לרצון לעזור לקבוצה לעמוד במטרות המקצועיות וההישגים, אני מאמינה שאוכל יחד עם הניסיון והידע המקצועי, שרכשתי בארצות הברית להוכיח שיש לי בהחלט מקום בנבחרת".

טלי ספוזניקוב-ארטמנקו, ששיחקה בשנים האחרונות בליגה האיטלקית וחזרה לשורות הנבחרת קרובה לסיכום. הקבוצה הגיעה איתה להבנות כספיות, אבל היא טרם חתמה על החוזה ובאתא מקווים שהיא תחתום עד סוף השבוע. הקבוצה, שאמורה לפתוח את העונה במשחק חוץ מול ק.ק תל אביב, מנסה לדחות את המשחק ליום רביעי.

סגל השחקניות כולל את יוליה וליבאז, אדוה זינובר, טטיאנה סמירנוף, טניה גולדרין, קטיה ברון, אנסטסיה קצ'ילובה, דנה טטרצקי, והזרות קטיה סוחנוב ולריסה טושינה. מאמנת-שחקנית: קטיה קורניוחין. עוזר מאמן: אנדרי קריפושקין. מנהל הקבוצה: יענק'לה עמית. יו"ר: יעקב טאוב.