צילום: דורון גולן נוער-גביע המדינה (סיבוב א'): מכבי צור שלום-הפועל בני טמרה 0:4. הבקיעו: ברק דוידוב 2, עדן יניב ואוסמה יוסף.

קבוצות הנוער והנערים של קרית אתא עלו לשלב הבא ללא משחק, אחרי שהיריבה מדליית אל כרמל טרם הסדירה את רישומה בהתאחדות לכדורגל.

בן ויצמן, שוער קבוצת הנוער של עירוני קרית אתא החליט לעזוב את הקבוצה מסיבות אישיות. לויצמן שהגיע לקרית אתא בעונה שעברה מהפועל חיפה יש הצעות מנווה יוסף והפועל עכו מהליגה הארצית. חוץ מויצמן עזבו את הקבוצה גם שבתאי מזרחי ודודי בוטאשוילי.

נערים א' ארצית: מכבי יואל חיפה לא עוצרת. חניכיו של אברהם אבוקרט ממשיכים לשמור על מאזן מושלם של 4 ניצחונות מ-4 משחקים. את הניצחון הרביעי רשמה הקבוצה בדרבי כאשר גברה 0:2 על הפועל חיפה מצמד של ערן מלכין. בעקבות הניצחון ממשיכים הירוקים לשמור על ראשות הטבלה בצוותא יחד עם מכבי הרצליה שגם לה מאזן מושלם.

מכבי שמעון חיפה-הפועל נצרת עילית 2:2. הבקיעו לשמעון: זיו מור יוסף ודור כוכב. תוצאת התיקו קטעה לחיפה רצף של 3 ניצחונות רצופים.

איתי מגל ששיחק בעונה שעברה בנערים א' של הפועל חיפה הצטרף לקבוצת הנוער של בית"ר חיפה מהליגה הארצית.

נערים א' מחוזית: מכבי צור שלום הביסה במשחק אימון 0:5 את נערים ב' של הפועל חיפה. הבקיעו: אור יחזקאל, דין לזרע, יהב ברזילי, שי ארצי ושער עצמי.

נערים ב': עירוני קרית אתא צירפה את עדן עזרן ממכבי צור שלום ואת עומר מונולבסקי מהפועל חיפה.

נערים ג'-גביע המדינה (סיבוב א'): עירוני קרית אתא-איחוד בני בקא 0:10. הבקיעו: לירון ונונו 3, יהונתן לוי, עומר שפי
ונדב רוזנבלום 2 כ"א ואופיר בן דוד. יצוין, כי שלושה שחקנים מילדים א' שולבו בקבוצה. מדובר באלכס זלבקוב, אופיר בן דוד ואנטון בורודה. יקיר יאנוס שהושאל בשבוע שעבר מהפועל חיפה שותף במשחק ולקח חלק בניצחון.

ילדים ב': מכבי צור שלום תפתח מחר את העונה הרשמית שתארח במסגרת סיבוב א' של משחקי הגביע את מכבי יפיע. המשחק ייערך במשגב מאחר שהמגרש בצור שלום עדיין בשיפוצים.