צילום: דורון גולן יוני פיק, שחקן מכבי מוצקין בכדוריד, לא ימשיך בקבוצה בעונה הקרובה. פיק, שאמור לעבור ללמוד במרכז הארץ, נפגש השבוע עם יו"ר הקבוצה, פיני ליבוביץ', והגיע איתו לסיכום על השאלתו לאחת הקבוצות ממרכז הארץ. שתי הקבוצות שגילו בו עניין הן א.ס סביון מהליגה השנייה ומכבי רעננה מליגת העל.

בסוף השבוע החליטה מוצקין לשחרר בשלב זה את הזר הרוסי פאבל טקצ'ב, שחקן נבחרת העתודה של רוסיה, שהגיע לקבוצה למבחנים.

פיני ליבוביץ': "מדובר בשחקן ברמה גבוהה, אבל יש לנו עוד שתי אופציות בתפקיד שלו כמקשר שמאלי ולכן הודענו לו שאנחנו צריכים לבדוק עוד כמה אופציות, ושיכול להיות שניקח אותו".

השוער תום פבריקנט, שלא ימשיך בקבוצה, טרם החליט לגבי העונה הבאה. פבריקנט, שהגיע לסיכום על השאלתו, היה מועמד להיות מושאל למספר קבוצות, ביניהן עירוני פ"ת, רעננה וחולון, אבל הוא טרם החליט מאחר שהוא ממתין לתשובות בעניין קבלתו ללימודים במרכז הארץ.

הקרייתים פתחו באימונים
קבוצת הקרייתים/קרית חיים החלה השבוע באימונים בהדרכתו של המאמן צחי טויטו. בסגל 22 שחקנים, ביניהם שני שחקני הרכש, גילי בניטה וברק ליטבק. חן קטן, ששיחק בעבר במוצקין, עשוי להצטרף. בין הפנים החדשות-ישנות
נמצאים גם מספר שחקנים שגדלו במחלקת הנוער: עידן שלום, דן עזרא, השוער אסף מימון, גיא כהן, אליעד וקנין ועומרי ווימן. איל ענבר עשוי לשוב לפעילות בקבוצה.

השבוע קיבלה הקבוצה את תקציבה מעיריית חיפה עבור שנת 2009 בגובה 72 אלף שקל. יצוין, כי מסכום זה יקוצץ סכום של 33 אלף שקל עבור שימוש באולם הספורט בעונה האחרונה.