צילום: אביגייל עוזי אורי כהן מינץ מועמד לעירוני קרית אתא בעונה הבאה. כהן מינץ ששיחק בקבוצה לפני כשנתיים בעונת העלייה לליגת העל חתום על חוזה לעוד עונה בעפולה, אלא שבקבוצה לא פסלו את האפשרות לוותר עליו במידה שקרית אתא תהיה מוכנים לממן 80 אחוז משכרו.

בקרית אתא מאוד מעוניינים בשחקן, אבל הם אינם ממהרים להחליט בעניינו מאחר שהעלויות שלו בשלב זה גבוהות, והם ממתינים להתפתחויות ומקווים שעפולה תפחית מדרישתה.

בינתיים ממשיכה ההנהלה במו"מ עם מספר מועמדים ביניהם: הרן שיפמן, ששיחק בהפועל בארי, קובי אייזיק, השייך למכבי חיפה וטל רונן מהפועל נצרת עילית. האחרון ככל הניראה קרוב לסיכום.

אימוני הקבוצה יחלו ב-20 בחודש, אבל כבר בתחילת השבוע צפוי לכל שחקני הקבוצה שסיכמו, מפגש עם מאמן הכושר נימי מלמוד שאמור לתת להם תוכנית אימונים.

ולעניין אחר. בקבוצה יתקשו להגיש עד ל-10 בחודש (שהוא המועד האחרון להגשת הערבויות לבקרה התקציבית) את ערבויות בגלל הקשיים הטכניים להשגת המסמכים, כי משרדי עיריית קרית אתא יהיו סגורים לרגל חופשה מרוכזת. בעקבות כך תבקש הקבוצה לקבל ארכה בהגשת הערבויות. אגב, תקציב המינימום עומד על 600 אלף שקל.

כדורסל נוער
מכבי ביאליק תחל ביום ראשון את פעילותה. המועדון יפעיל בעונה הקרובה 11 קבוצות. בסוף השבוע החליטה ההנהלה על מאמני הקבוצות, כאשר לא מעט פנים חדשות שובצו לתפקיד.

אלירן מלכה יאמן את קבוצת הנשים ובנוסף גם את נוער ארצית, חיים טיגר יאמן את נוער מחוזית ואת קט סל א', אילן עמר,
שאימן בעונה האחרונה את הקבוצה הבוגרת של הפועל טבריה, יאמן את קבוצות הנערים ארצית ומחוזית, לירן גודיס יאמן את ילדים א' לאומית, זיו תבור את ילדים א' מחוזית, יוסי מאור יאמן את ילדים ב' ויואב גרשון, מאמן הקבוצה הבוגרת, יאמן את קט סל ב'.

לקבוצת הנערות וקט סל בנות טרם מונה מאמן, מאחר שבמועדון מעוניינים לתת עדיפות לאיש מקצוע עם ניסיון בתחום.