צילום: דורון גולן עוז משה, שחקנה של עירוני קרית אתא, שנבחן לאחרונה במכבי הרצליה מהליגה הלאומית שוחרר מהקבוצה. לדבריו הוא היה על סף סיכום ובהחלטה תמוהה החליטו בהרצליה לרדת מהאופציה לצרפו.

משה בן ה-20 ניסה להסביר את ההחלטה של הרצליה שלא להחתימו ואמר: "לא יכול להיות שההחלטות שם ישתנו בצורה קיצונית ואחרי שכבר עמדו לצרף אותי קיבלתי הודעה הפוכה. יש לי תחושה שמישהו חיבל לי במו"מ עם הרצליה ודאג שלא אשחק שם. זה כואב ומרגיז, אבל זה לא ישבור אותי מלנסות לשחק בעונה הבאה באחת הקבוצות מהליגה הלאומית".

משה, שבמהלך העונה שעברה הושאל לבני ג'דידה אחרי שלא מצא את מקומו בסגל לאחר הגעת שחקני הרכש במהלך חלון ההעברות, מרגיש שלם עם ההחלטה לעזוב ואמר: "היו לי המון ציפיות מהעונה שעבה בקרית אתא בלאומית.

"פתחתי טוב את העונה, אבל שילמתי את המחיר אחרי הגעת הרכש. המעבר לג'דידה היה במקומו, ואני מודה לאבי סבג על האמון שנתן בי לאורך כל התקופה ששיחקתי שם. הרבה בזכותו חזרו לי הביטחון והאמונה שאני יכול לשחק בליגות הגבוהות. מצד שני, אני גם מודה לרוני דורה שלא מנע ממני במהלך הקיץ ללכת ולהיבחן בליגה הלאומית".

לדבריו יש לו הצעה נוספת מאחת הקבוצות מהליגה הלאומית, אבל הוא אינו מוכן לחשוף את זהותה עד לאחר שיחל להיבחן בקבוצה. יצוין כי משה שגדל במחלקת הנוער של המועדון הוא אחד מהשחקנים הבודדים מסגל קרית אתא בעונה שעברה, ששייך למועדון ואמור להמשיך בקבוצה.