צילום: דורון גולן משחק הדרבי הטעון בין המועמדת לעלייה מכבי מוצקין, לשכנה מכבי ביאליק שנאבקת נגד הירידה הסתיים בניצחונה של ביאליק 59:78. למרות הניצחון טרם הבטיחה ביאליק את מקומה בליגה.

מנגד החמיצה מוצקין החמיצה הזדמנות פז להיצמד למובילה הפועל משגב אחרי שהמוליכה הפועל חיפה הפסידה בכפר סבא. בעקבות ההפסד מוצקין צמח פער הנקודות בין מוצקין לבין משגב לשתי נקודות.

שי כהן מביאליק שהיה נרגש בסיום אמר: "שיחקנו היום בשביל היו"ר משה פנחס. רצינו להוציא אותו גדול מהמפגש זה, כי מגיע לו קצת נחת מאתנו".

כוכב המשחק יפת אדגך שקלע 15 נקודות (5 שלשות): נתנו משחק ענק עם הרבה אנרגיות חיוביות. למרות שפתחנו לא טוב ידענו להתאפס ולחזור לעצמנו. עוד שני ניצחונות יספיקו לנו כדי להישאר בליגה".

משה פנחס: "גם את המשחק הראשון הם גנבו עם פרובוקציות. עכשיו הם צריכים לעמוד דום ולהצדיע לאלירן מלכה ולשחקניו כי 19 הפרש זה לא הפסד, אלא תבוסה מחפירה".

מאמן מוצקין שי מינסטר: "זה היה המשחק הכי גרוע שלנו העונה והניצחון הגיע לביאליק". הרבו לקלוע ביאליק: דניאל ליברמן 17, יפת אדגך 15, ערן בוכניק 12. הרבו למוצקין: יונתן סגל 16, צ'רלי פחימה 16, לירן מורן 13.