צילום: גיל נחושתן ערן רייזלר והשוער עומרי שניידר, שחקני הקרייתים/קרית חיים יעמדו בפני ועדת המשמעת של איגוד הכדוריד בעקבות האירועים שהתרחשו במשחק שבו נוצחה קבוצתם בית 23:22 על ידי הפועל קרית אונו. השניים לא יוכלו לשחק במשחק הקרוב היום (ראשון) בחוץ מול הפועל נתניה.

רייזלר הורחק כשנותרה דקה וחצי לסיום לאחר שפגע בשחקן יריב וכרטיסו נלקח על ידי השופטים. שניידר הורחק בעקבות המהומה שהחלה לאחר המשחק. המהומה לטענת הקרייתים נבעה מהחלטה תמוהה לדבריהם של השופטים שלא שרקו למשחק פאסיבי למרות אזהרות קודמות שלהם לקבוצה היריבה לקראת סיומו של המשחק. במהלך המהומה פנה רייזלר לשופט דורון קזום ואמר לו: "אתם דופקים אותנו כבר שלושה חודשים".

לקזום היו טענות קשות כלפי הקרייתים והוא אף ציין כי השופט השני רונן פישר, קיבל מכה בגבו מרייזלר והעניין יצוין בדו"ח.

קזום: "כל מה שלא נרשום בדו"ח לא יכול לתאר את החומרה של המצב שהיה שם. לא היה חשש לחיינו אבל היה חשש שהשחקן ששמו ערן ועל גבו מספרו 72 (ערן רייזלר-פ.ס) מתכוון להרביץ. כל הקבוצה לאורך כל המשחק התעסקה ששופטים ולא במשחק".

צחי טוויטו שהורחק במשחק אמר: "היינו רחוקים מלהיות בסדר בהתנהלות ובהתנהגות. זה קורה כשאתה במהלך המשחק רואה שיש מגמתיות ואתה מרגיש שכל פעולה שאתה עושה השופטים נגדך".

ערן רייזלר: "לא הייתי צריך להתנהג כמו שהתנהגתי. צעקתי והשתוללתי, אבל לא הרמתי על אף אחד יד".

בעקבות ההפסד אפסו כמעט לחלוטין סיכוייה של הקבוצה להתברג במבחני העלייה.