כדורגל ליגה א': מכבי צור שלום שוב לא בבית. הקבוצה נוצחה 4:3 בבית על ידי הפועל כאוכב במשחק שפתח את הסיבוב השני. לצור שלום זהו הפסד בית חמישי העונה, מתוך שמונה משחקים.

השער שכבש לא עזר. דני אסולין | צילום: נחום סגל

הקבוצה כבר פיגרה 3:0 אחרי 67 דקות. קאסם נג'אר ודני אסולין עוד צימקו ל-3:2 והפיחו תקוות למהפך, אבל כאוכב בשער נוסף עלתה ל-2:4 בדקה ה-87 והוציאה את האוויר מצור שלום, שעוד הספיקה לצמק ל־4:3 משער של עדן יניב המחליף בדקה ה-89.

בן בן שושן, שחזר מפציעה ממושכת ושיחק תקופה קצרה בהפועל שפרעם עד לפירוקה, צורף לקבוצה בחלון ההעברות ורשם הופעת בכורה כמחליף.

המאמן עומר לוינזון: "אכזבה גדולה מבחינתנו, כי אנחנו לא מצליחים להביא נקודות בבית. המגרש הביתי אמור לתת לנו יתרון על פני היריבות, אבל בפועל זה לא קורה. אחרי השער הראשון שספגנו הם נכנסו למומנטום ואצלנו היתה התפרקות, ולא בפעם הראשונה העונה. ננסה לחפש פתרונות מקצועיים כדי לשבור את הקרח".

ספגתם שלושה שערים בתוך 17 דקות בפתיחת המחצית השניה. לא חששת שזה הולך להסתיים בתבוסה?

"חששות תמיד יש. ניסינו להציל את המשחק עם כמה חילופים, והיינו קרובים להשוות. מה שהכי הטריד אותי זה שספגנו ארבעה שערים בבית, ויותר מזה מדאיגה הקלות של השערים שאנחנו סופגים".

והפעם כבשתם גם שלושה שערים לשם שינוי.

"זה לא מנחם אותי אחרי הפסד, כי על זה לא מקבלים נקודות. לפחות נתנחם בכך שאחרי ארבעה משחקים ברציפות שבהם לא הבקענו בכלל בבית, הצלחנו הפעם לכבוש".

יש לך הסבר ממה נובע ההבדל ביכולת שלכם במשחקי הבית לעומת משחקי החוץ?

"אין לי הסבר לקיצוניות הזו, ועם עובדות אי אפשר להתווכח. בשני משחקי החוץ האחרונים בטבריה ובזלפה הבקענו חמישה שערים ולא ספגנו, ואז אתה מגיע הביתה לשני משחקי בית, וסופג שמונה שערים, ומבקיע שלושה. אולי במשחקי החוץ הולך לנו יותר, כי יש לנו שחקנים עם יכולות אישיות ופיזיות, שאוהבים שטחים, לשחק מהר, וצריכים מגרש גדול. המגרש בצור שלום קטן ביחס לאחרים, ואולי וזה לרעתנו".

אלירן אלקובי חזר להתאמן אחרי שלושה חודשי היעדרות והחלמה מניתוח מיניסקוס. עידן (ג'רי) ג'יראד עבר לקרית אתא.