עברתם דירה לאחרונה? מתכננים מעבר בקיץ? אתר חדש הופך את התהליך לפשוט. כמעט כמו להזמין ארוחה בלחיצת כפתור.

גט מובינג משנה את סצנת ההובלות בארץ, והופכת את התהליך למהיר, שקוף והרבה יותר זול עבור המשפחות העוברות מדירה אחת לשניה. איך האתר עושה את הקסם הזה? נסקור קודם את הדרך שבה הזמנתם חברת הובלות עד היום, ומה עומד להשתנות...

איך נראתה הזמנת שירותי ההובלות עד היום?

אם חיפשתם למשל שירותי הובלות בחיפה ואזור הקריות לפני שני עשורים, הייתם עושים זאת בספר של דפי זהב, היום כבר תעשו זאת בגוגל (ועדיין… קיים סיכוי סביר שתפגשו את הגרסה המקוונת של הספר העבה הצהבהב). בכל דרך שבחרתם לאתר את החברה מונחת לפניכם רשימה, עם כתובות ומספרי טלפון של עשרות חברות הטוענות שהן הטובות והזולות ביותר בתחום ההובלות באזור.

כעת אתם מתחילים מעין "חצי משרה" - עוסקים באיתור באיתור חברת ההובלות. שיחות טלפון אינסופיות שבהן תענו שוב ושוב על השאלה מה הכתובת שאותה אתם עוזבים, מאיזו קומה, לאן אתם עוברים, כמה ריהוט וארגזים יש לכם… ולבסוף תאריך ההובלה. את המרכיבים האלה החברות השונות מנתחות, וחוזרות אליכם עם הצעת מחיר. הפעולה הזו חוזרת שיחה אחר שיחה. אחרי שעה וחצי של עבודה מאומצת - קיבלתם שלוש הצעות מחיר… אך מה אתם עדיין לא יודעים?

ההבדלים בין חברות ההובלה השונות אינם מסתכמים רק בשורה התחתונה

בחירה של חברת הובלות היא קצת יותר מתג המחיר המוצע על ההובלה. האם המובילים שלכם מבוטחים? האם יש סכנה שלא כל הציוד יעשה את דרכו אל הבית החדש, ואולי יעלם בדרך? ואולי, דווקא ביום ההובלה, החברה תתקשר ותבטל באלגנטיות - מכיוון שקיבלה הובלה נוספת במחיר כפול. אז איך תמנעו מכל הסכנות?

גט מובינג לוגו-

אתר חדש משנה את התמונה

אתר "גט מובינג" עושים סדר בשוק ההובלות הפרוץ. במקום לבחון רשימת טלפונית ולחזור שוב ושוב על פרטי ההובלה, אתם מזינים את הפרטים פעם אחת בטופס מקוון. לאחר מכן, חברות הובלה שונות העובדות בשיתוף פעולה עם האתר שולחות לכם הצעת מחיר. סופית. ההצעה מבוססת על הנתונים שהעברתם - והחברה מתחייבת להתפנות ביום המעבר עבורכם. ללא ביטולים, ללא הפתעות. המכרז מתקיים און ליין, ולכן מובטחת שקיפות מלאה לשני הצדדים - אתם יודעים כמה תשלמו, וחברת ההובלות יודעת בדיוק אילו מוצרים יעברו מדירה לדירה.

וכמה עולה התענוג?

כאן מחכה ההפתעה האמיתית. השימוש באתר אינו עולה אגורה. התשלום עבור השירות מתבצע על ידי חברת ההובלות המקבלת את הפניות ומשתתפת במכרז באזורים בהם היא פועלת. התשלום מתבצע ישירות לחברות ההובלה, ללא עלויות תיווך ואתם נהנים משירות הובלות איכותי, במחיר הטוב יותר. החברה מסננת עבורכם את החברות הטובות ביותר באזור מגוריכם, לרבות הרישיונות והביטוח המתאים, כולל חברות המציעות שירותים משלימים כמו אריזה - ולכם נותר רק לעצב את הבית החדש.