נאות גלבוע ושות'
חברה לבניין בע"מ, חברה פרטית בבעלותו של ניר גלבוע (58), חבר הנהלה בארגון הקבלנים חיפה, שעובד בענף מאז היותו ילד, כשעזר לאביו באתרי הבנייה השונים.

הבניין ברח' אוסישקין. הדמיה: נאות גלבוע

כבר בראשית דרכה בלטו בחברה העקרונות המלווים אותה עד היום, כמו איכות בנייה, עמידה בתקנים, אמינות, עמידה בלוח זמנים וקשר משפחתי מיוחד ובלתי אמצעי עם ציבור לקוחותיה.

כמענה לצורך הגובר באיכות חיים גבוהה, בביטחון ובשקט נפשי, משלבת החברה טכניקות וטכנולוגיות בנייה חדשניות, מציבה סטנדרטים גבוהים בכל אחד מהפרויקטים, ומעניקה לדייריה סביבת מגורים נוחה, איכותית וירוקה.

בעלי החברה, ניר גלבוע, ציין כי בעיניו מיקומם של הפרויקטים שהחברה בונה הוא משמעותי במיוחד להצלחת הפרויקט, ועל כן הוא עוסק רבות בנושא המיקום. לדבריו, גם בנושא איכות הבנייה אין פשרות, כאשר כל הפרויקטים שהחברה מציעה מתאפיינים במפרט טכני עשיר, ברמת גימור מוקפדת וגבוהה ונהנים מנגישות למוסדות ציבור ותחבורה ציבורית.

פרויקט רמז 4 // רחוב אוסישקין, קרית מוצקין
במוצקין הוותיקה, במיקום מצוין, בקרבת מוסדות חינוך, מוקדי בילוי ונגישות לתחבורה הציבורית, מסתיימת בניית פרויקט רמז 4.

זהו בניין בן שש קומות, כולל 13 דירות, בהן דירת קרקע חמישה חדרים על מפלס אחד וכניסה נפרדת, דירות חמישה חדרים, שתי דירות בקומה, לכל דירה מרפסת שמש. ושני פנטהאוזים, של ארבעה חדרים בקומה העליונה, עם מרפסת שמש גדולה. צפי האכלוס: אוגוסט 2020. מחירי הדירות בפרויקט החל מ-1.65 מיליון שקל. 8 דירות כבר נמכרו בפרויקט הזה.

פרויקט זינגר 19 // פינת רימון, קרית מוצקין
במרכז קרית מוצקין נבנה פרויקט הבוטיק רימון 3. בניין קטן, 8 דירות, ברחוב שקט. הבניין מציע דירות חמישה חדרים עם מרפסת שמש, דירת גן של חמישה חדרים עם כניסה נפרדת וגינה במפלס אחד, וכן פנטהאוז מפואר, עם שבעה חדרים ומרפסות שמש גדולות. צפי האיכלוס: אוגוסט 2020.

פרויקטים אחרים של החברה: בפרויקט חזני מיכאל 8, בקרית מוצקין, נותר למכירה לכניסה מיידית פנטהאוז, בפרויקט נרקיסים 20, בקרית ביאליק, נותרה למכירת דירת קרקע.

ברחוב ההגנה 22 בקרית מוצקין בונה נאות גלבוע פרויקט חדש, בו היא מציעה דירות 3, 4 ו-5 חדרים עם מרפסת שמש וכן דירת קרקע של 8 חדרים עם גינה גדולה. בפרויקט ברחוב הנביאים 40 בקרית אתא נותרה דירה על קומה שלמה לאיכלוס מיידי.

ברחוב מורדי הגטאות בקרית אתא מוקם בניין חדש ובו דירות 4 ו-5 חדרים עם מרפסת שמש.

חברת חיים רוזנר
החברה הוקמה בשנת 1980 על ידי רוזנר, הבעלים, וכיום היא בעלת סיווג ג-4. היקף בנייה 10,000 מ"ר. החברה הציבה לעצמה סטנדרטים של טיב עבודה גבוה ועמידה בלוחות זמנים. בחברה גאים בניסיון הרב ששצברו בתכנון ובנייה של מבנים הנדסיים ופרויקטים של תשתיות ופיתוח. לאורך השנים בצעה החברה עבודות הנדסה אזרחיות עבור מוסדות ציבור, גופים ציבוריים וחברות מובילות במשק.

בין הפרויקטים שכבר אוכלסו: רחוב הדקלים 3, קרית אתא – 25 יחידות דיור, במתחם סגור של שלושה מבנים. רחוב עוזי חיטמן 16, קרית מוצקין – 26 יח"ד. רחוב העצמאות 109, קרית אתא - 20 יח"ד + 250 מ"ר מסחר. רחוב העבודה 13, קרית אתא – 20 יח"ד. רחוב מנשה 21 א', קרית היאליק – 5 יח"ד.

עבודות קבלניות שהחברה ביצעה: בתי זיקוק – קבוצת בזן, כרמל אולפינים בע"מ, גדיב, רכבת ישראל, בנק לאומי, סונול, פז, דור, פרוטרום ועוד.
נכון לעכשיו, יש לחברה מספר פרויקטים שהיא משווקת:

רנ"ס 8 // קק"ל 20, קרית מוצקין
פינת רחובות רנ"ס וקק"ל 20 מקימה החברה את פרויקט "לב הקריה" – בניין בוטיק יוקרתי אשר תוכנן ועוצב בקפידה רבה עם דגש על דירות מרווחות פונקציונליות, עיצוב מודרני חדשני ומפרט טכני עשיר ומגוון.
הפרויקט ממוקם במקביל לציר הראשי והפועם של קרית מוצקין, בקרבת חנויות, משרדים, קניונים, בתי כנסת, בתי ספר, גנים, מרכז פיס וכן נגישות מקסימאלית לכל מוקדי הפנאי והבילוי בעיר כמו גם ליציאה המזרחית של הקריה אל כביש חיפה עכו.

הבניין ברח' רנ"ס בקרית מוצקין. הדמיה: חיים רוזנר

בפרויקט מוצעות למכירה 9 דירות בנות 5 חדרים, ופנטהאוזים גדולים ומפוארים. לכל הדירות מחסנים צמודים בקומה, מפרט טכני עשיר ומגוון במיוחד ופרטיות מקסימלית. שלב הפרויקט: שלבי היתר בנייה והתחלת הבנייה. צפי סיום הפרויקט: שנתיים.

הבעל שם טוב 41 // קרית אתא
בניין בוטיק בן 9 דירות אשר תוכנן ועוצב בקפידה רבה עם דגש על דירות פונקציונליות מרווחות, מרפסות גדולות, לובי כניסה מפואר ומפרט טכני עשיר מאד. בכל קומה 2 דירות עם פרטיות, מחסן צמוד לדירה, עיצוב חדשני ותכנון פנים אדריכלי ברמה הגבוה. בחברה ציינו כי הפרויקט נמצא במיקום מושלם ברחוב יוקרתי ואיכותי בחלקה הוותיק של קרית אתא, בקרבת קיבוצים, בתי ספר, גני ילדים, פארקים ונגיש לכל מוקדי הפנאי והבילוי בעיר.

הפרויקט מציע: דירות 5 חדרים מרווחות עם מרפסות גדולות, דירות גן עם גינות גדולות ופנטהאוז 6 חדרים היושב על קומה שלמה. דירות 125 עד 140 מ"ר, 5 חד' + מרפסות של 25 מ"ר ומחסן צמוד בקומה. פנטהאוז מפואר 170 מ"ר + מרפסת 130 מ"ר ומרפסת נוספת 19 מ"ר. סטטוס הפרויקט: בשלבים מתקדמים לקבלת היתר בנייה, ומשך הבנייה - 18 חודשים מרגע קבלת ההיתר.

בחברה מציינים את חזונם: "לפני הקמת פרויקט מגורים עומדים לנגד עיננו שלוש עובדות: מיקום, תכנון, איכות וטיב ביצוע ללא פשרות".

חברת ליפשיץ נכסים
חברת ליפשיץ נכסים משווקת באופן בלעדי מספר פרויקטים בקריות.
ברחוב ששת הימים בקרית חיים משווקת החברה פרויקט של היזם איציק וגיא נכסים, שהיא חברה לייזום, תכנון וביצוע פרויקטים בנדל״ן.

בעבר ביצעה החברה פרויקטים ברחוב יעל קרית מוצקין, ברחוב פרישמן קרית אתא, במתחם עסקים ומסחר ברנדס, ברחוב בורוכוב בקרית אתא ועוד.

הפרויקט בקרית חיים הינו מבנה בוטיק מהודר השוכן ברחוב ששת הימים במיקום אידיאלי: אחד מיתרונותיו הבולטים הוא מיקומו הפינתי, בחלק הטוב ביותר של הרחוב - הנהנה משקט, פרטיות, ואיכות חיים גבוהה במיוחד.

הפרויקט מוקף במגרשי משחקים וגינות מטופחות, נגישות נוחה לשירותים קהילתיים, בתי ספר, גני ילדים ותחבורה ציבורית. הפרויקט מציע דירות 3,5 חדרים עם מרפסות מרווחות, בעלות חזית מערבית. הדירות תוכננו בסטנדרט בנייה גבוה ובתכנון אדריכלי מוקפד, והן כוללות מפרט עשיר.
הפרויקט משווק בלעדית בידי לליפשיץ נכסים בע"מ, שמשרדיהם ברחוב אח"י אילת 27 קרית חיים.

בחברה ציינו כי במהלך השנים היא צברה ניסיון רב וגמישות מחשבתית, שמאפשרים לה להתמודד עם אתגרים מורכבים ולהביא פתרונות יצירתיים ומנצחים לשיווק אפקטיבי של נדל"ן ופרויקטים למגורים.

חברת משכנות בראל וחברת ד.א קירה
חברת משכנות בראל, בבעלות אריאל בבלי וסאפי אלשייך, וחברת ד.א קירה, בבעלות משה אפל, משתפות בימים אלו פעולה בבניית הפרויקט המסחרי פרויקט B-ART בשכונת משכנות אומנים בקרית מוצקין.

מבנה מסחר ומשרדים B-ART במשכנות האומנים. הדמיה: משה אפל

יצוין, כי זהו שיתוף הפעולה השני בין שתי החברות האלו, שמסיימות בימים אלה את פרויקט "סי טאוור מוצקין" – מגדל בן 23 קומות ו-113 יח"ד במסגרת תוכנית מחיר למשתכן בשכונה.

פרויקט B-ART הינו פרויקט מסחר ומשרדים בלב שכונת משכנות אמנים, כאשר בקרבת הפרויקט מתגוררות אלפי משפחות צעירות במרחק הליכה. הפרויקט סמוך לפארק הראשי של השכונה, צמוד לקרית החינוך החדשה, וכן נמצא במרחק הליכה מהמסוף התחבורתי החדש אשר עתיד להיבנות בקצה הצפון מערבי של השכונה.

הפרויקט כולל קומת מסחר בשטח 1,800 מ"ר ומעליה שש קומות משרדים בשטח כולל של 7,200 מ"ר. ייחודו בכך שכולו מוצע למכירה, גם שטחי המסחר וגם שטחי המשרדים.

כיום בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין, רואי חשבון, רופאים וכיו"ב נאלצים לעבוד ממשרד שכור או מדירה שהוסבה למשרד, וברוב המקרים לא הולמת את החזות אשר ברצונם לשדר ללקוחותיהם. כעת עומדת בפניהם אפשרות לרכוש משרד אשר ישמש אותם לצורך עבודתם ובעתיד יהווה נכס מניב לימי הפנסיה.

הפרויקט מיועד גם למשקיעים אשר מעוניינים לקבל תשואה עודפת על השקעתם ביחס לתשואה האפסית הקיימת היום בשוק הדיור.
קומות המשרדים מחולקות באופן מיטבי על מנת שכל בעל מקצוע או משקיע ימצא את מבוקשו בהתאם לצרכיו ולתקציבו, וניתן לרכוש משרדים החל משטח של 45 מ"ר נטו ועד קומה שלמה.

קבלן הביצוע של הפרויקט הוא בראל הנדסה מקבוצת בראל, מה שמעניק לרוכשים שקט וביטחון, מכיוון שהיזם והקבלן תחת קורת גג אחת.
בראל חרטה על דגלה איכות ללא פשרות, דייקנות ועמידה בלוחות זמנים, במקביל ליחס אישי לכל לקוחותיה, והיא מחברות הביצוע הטובות בישראל. הפרויקט כעת בשלבי רישוי, והמכירה המוקדמת עתידה להתחיל בינואר.

חסקי בע"מ
חברת חסקי בע"מ, מיסודו של חסקי משה ז"ל, היא חברת בנייה משפחתית שפועלת בקריות משנת 1995 ותחגוג חצי יובל פעילות תוך מספר חודשים. את החברה מנהלים היום בניו של משה - אורן, שעוסק בתחום המכירות והכספים, ותור, מהנדס מבנים בעל הסמכה מהטכניון, קבלן רשום שעוסק בניהול תכנון וביצוע.

החברה בנתה עשרות בניינים למגורים באזור הקריות, ובשנים האחרונות גם עוסקת בפרויקטים במסגרת תמ"א 38. האחרון שבוצע במסגרת זו היה ברחוב הזית בקרית ביאליק. משרדי החברה בשדרות אח"י אילת 1, צמוד לתחנת הרכבת.

לחברה יש מספר פרויקטים מתוכננים:
חומה ומגדל 21 // קרית חיים מזרחית
מול חורשת האקליפטוסים, במיקום מעולה, קרוב לאח"י אילת, במרחק הליכה מגני ילדים, צהרונים, בתי ספר ובתי קפה, חדרי כושר רכבת, מרפאות מומחים ועוד, מתוכנן בניין של 9 יחידות דיור, מתוכן נותרו 5, ביניהן 2 דירות 4 חדרים במחיר החל מ-1.35 מיליון שקל ושתי דירות חמישה חדרים, במחיר החל מ-1.5 מיליון שקל.

לכל הדירות מרפסת שמש, חניה ומחסן בטאבו. כן נותר למכירה פנטהאוז מפואר ובודד על הגג, עם מרפסת של כמעט 100 מ"ר. התחלה הבנייה מיידית והסיום צפוי תוך 18 חודשים. בחברה ציינו כי הדיירים יכולים להזמין תכנון מחיצות אישי, ללא תוספת תשלום.

פרויקט תמ"א 38 // משה חיים שפירא, קרית שמואל
מיקום מעולה בקרית שמואל, מרחק הליכה ממרכז קהילתי, בתי כנסת ובתי מדרש, וכן לרכבת, מטרונית ויתר השירותים.

בפרויקט מתוכננות 10 יחידות דיור חדשות, מתוכן נותרו למכירה חמש: 3 דירות 4 חדרים, במחיר החל מ-1.2 מיליון שקלים, ו-2 דירות גג מפוארות, 4 חדרים, בתכנון אישי, מרפסות פונות מערבה, קומה ויותר מעל הסביבה. התחלת הבנייה צפויה במהלך 2020.

אסף ברק חברה לבניין
אסף ברק חברה לבניין הוקמה ופועלת מאז שנת 2008, ומתמחה בפרויקטים של מגורים, באזור הקריות והסביבה. החברה בונה בימים אלו פרויקט ברחוב דפנה 24, בקרית ביאליק. זהו בניין בן שש קומות, עם 13 חדרים בני חמישה חדרים. הפרויקט בשלבי סיום שלד והתחלת עבודות הגמר. יתרונות הפרויקט: מיקום מרכזי, קרוב למרכז סביניה, קווי תחבורה, מוסדות חינוך וציבור וכן איכות הבנייה הגבוהה.

פרויקט ברח' דפנה 24 בקרית ביאליק | הדמיה: אסף ברק

בחברה ציינו כי בימים אלו מתוכננים עוד שני פרויקטים, שנמצאים בשלבי תכנון אדריכלי, בקרית ביאליק הוותיקה.

יעקב גלבוע חברה לבנייה בע"מ
חברת גלבוע הינה חברה פרטית בבעלות ערן גלבוע אשר הוקמה לפני למעלה מ-60 שנה על ידי יעקב גלבוע. החברה הוקמה מתוך אמונה שבניית הארץ הינה נדבך מרזי בקיומו של עם ישראל בארץ ישראל, וחרטה על דגלה עקרונות המלווים אותה עד היום: איכות, אמינות, עמידה בלוחות זמנים וקשר מיוחד ובלתי אמצעי עם ציבור לקוחותיה, לאורך כל הדרך.
החברה בעלת רשיון קבלן בסיווג ובהיקף בלתי מוגבלים (ג'5) בענף הבנייה, ורשומה בהתאחדות הקבלנים.

החברה בנתה במהלך שנות פעילותה אלפי דירות ומבצעת בימים אלה עשרות פרויקטים מכוח תמ"א 38, לצד פרויקטים נוספים דוגמת בניין דירות יוקרתי בן 17 קומות בקרית מוצקין.

לחברה ניסיון רב ומוכח בניהול פרויקטים מורכבים, ולראיה, חברת גלבוע מדורגת בדירוג הארצי Dun's Star של חברת Dun and Bradstreet בתחום תמ"א 38, וכמו כן בדירוג הארצי של אתר מדלן בתחום תמ"א 38.
"החזון של חברתנו הוא להמשיך לבנות את הארץ, להעניק שירות אישי ומשפחתי לדור 3 של משפחות שרוכשות דירות בחברתנו", אומר ערן גלבוע.

כמה מהפרויקטים שהחברה מבצעת בימים אלו:
בורוכוב
ברחוב הכי מבוקש בקרית אתא, דירות 5 חדרים ענקיות 130 מ"ר ופנטהאוז מרשים בקומה פרטית במפלס אחד. כניסה תוך פחות משנה.

דן 35 קרית ביאליק
בלב שכונת סביניה המבוקשת, דירות 5 חדרים מרשימות ומתכוננות בקפידה, דירת גן 3 חדרים ופנטהאוז 4 חדרים עם מרפסת ענקית. החלה הבנייה.

תאומי גלבוע
ברחוב קדיש לוז המתחדש פרויקט של דירות 4 חדרים מתוכננות היטב עם מפרט טכני עשיר. מחירים החל מ-1.19 מיליון שקל. הבנייה החלה.

Gilboa Blue
ברחוב גלעד בקרית ים, הצמוד לשכונת סביוני ים, ייבנה בקרוב פרויקט הדגל של החברה, עם עיצוב חזותי מרהיב ושאפתני, אשר זכה בפרס הבניין היפה ביותר בארץ בשנת 2019 של העיתון "דה מרקר". הפרויקט, אשר זכה לכינוי ״גלבוע בלו״ עקב הנוף ים הפתוח הנשקף מרוב הדירות בו, מציע מחירים החל מ-890 אלף שקל לדירת 3 חדרים עם נוף ים ומפרט טכני עשיר.

פרויקט הדגל: Gilboa Blue ברח' גלעד בקרית ים

בנוסף, יש פרויקטים בביצוע גם בקרית מוצקין: יעל 9, רוקח 29, צה"ל 5. בקרית ביאליק: קרן היסוד 92. קרית ים: ברזילי 6. וחיפה: דרך הים 125.

קבוצת כפיר
קבוצת כפיר, בבעלותו של היזם אבי אוחיון, מקימה כיום כ-665 יח"ד בקריות. הקבוצה חוגגת בימים אלו 40 שנות פעילות והקמת מאות יחידות דיור במגוון של פרויקטים במיקומים הטובים ביותר בקריות.

בין השאר מקימה כפיר את הפרויקטים האלו:
OLYMPIA TOWERS
בשכונת גלי ים החדשה, הפרויקט מוקם בסטנדרט בנייה גבוה עם חדר כושר, ג'ימבורי פרטי בבניין ובסמוך למרכזי תרבות וספורט. בפרויקט מוצעות למכירה דירות 3,4,5,6 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן עם מרפסת, חנייה ומחסן קומתי צמוד לדירה.

OLYMPIA TOWERS של כפיר נדל"ן | הדמיה: כפיר נדל"ן

מחיר החל מ-1.025 מיליון שקל. בפרויקט יוקמו 4 בניינים, מתוכם שני מגדלים של 25 קומות ושני בניינים של 10 קומות. לראשונה בצפון תוקם שכונה דיגיטלית, שבה ישולבו אמצעים טכנולוגיים כגון: מצלמות לביטחון התושבים המקושרות למוקד העירוני, תאורה חכמה, תשתית רשת במתחמים הציבוריים, ניהול חכם של פינוי אשפה ואפליקציה לתושב שתיתן אפשרות לקשר עם התושב בשגרה ובחירום.

ביאליק מול הים
הפרויקט בקרית ים א', המוקם במסגרת תמ"א 38, מציע 36 יח"ד, פנטהאוזים מפוארים, 5 חדרים במפלס אחד עם מרפסת שמש גדולה המשקיפה לנוף ים, במחיר החל מ-1.65 מיליון שקל, ודירות גן מיוחדות 4.5 חד' עם גינה, כ-80 מ"ר. הכניסה מיידית. התקבל טופס 4 והיתר אכלוס לבניינים 8-12.

פרויקט גורדון
במרכז מוצקין, ברחוב גורדון 7, 9, 11, בונה החברה שלושה בנייני בוטיק. בפרויקט תמהיל מגוון של דירות 4 חדרים במגוון גדלים, דירות גן מרווחות ופנטהאוזים בתכנון ייחודי עם מרפסות ענק. בסך הכל בפרויקט 32 יח"ד.
איכלוס בחודשים הקרובים.

פרויקט LUX KUK
ברח' הרב קוק 81 קרית מוצקין, פרויקט בוטיק LUXRY EDITION שיכלול 10 יחידות דיור עם 1-2 דירות של 3,4,5 חדרים, דירת גן 5 חדרים בקומה בלבד, ופנטהאוז, 6 חדרים, כ-160 מ"ר במפלס אחד + מרפסת גדולה ברמת גימור סופר פרימיום, בשש קומות.

הטבה לרוכשים - ליווי אישי של מעצבת הפנים מחברת NOAM DESIGN.
מחירים החל מ-1.5 מיליון שקל.

דפנה 66
בלב קרית ביאליק, בניין בוטיק עם 7 קומות בלבד, פינתי, הנמצא במרחק הליכה ממרכזי קניות.

מוצעות למכירה: דירות גן 4/5 חדרים, דירות עם מרפסת שמש 4/5 חדרים ופנטהאוזים 4/5 חדרים. מחירי השקה החל מ-1.19 מיליון שקל.

תפארת תורה ועבודה
בקרית שמואל, נותרה למכירה דירה 5 חדרים אחרונה ולאכלוס מיידי. הפרויקט, שהוקם במסגרת תמ"א 38 בקרית שמואל ממוקם במרכז השכונה, באזור הווילות של קרית שמואל הוותיקה. הרוכשים ייהנו ממעלית שבת, מטבח מלא, מרפסת שמש מערבית, תכנון ועיצוב מוקפד, מערכת מיזוג מעולה וקירבה לתחבורה ציבורית.

פרויקטים נוספים: 66 יח"ד בגבעת הרקפות שאוכלסו לאחרונה. 27 יח"ד במשכנות אומנים שבקריית מוצקין, שאוכלסו לאחרונה. גושן 87 בקריית מוצקין. הראשונים 92 בקריית חיים.