עם בואה של השנה החדשה ב"ארנה נהריה" יחכו לכם שלל קונספטים, מתחמים וגם חנויות חדשות, שיהפכו את הביקור בקניון לחוויה שלמה.

את 2019 יפתחו ב"ארנה נהריה" עם מגוון חנויות חדשות, דוכני וחנויות פופ אפ שיתנו מענה לקהל המבקרים המקומי וגם יפזרו אבק כוכבים תל אביבי על העיר. בין השמות הגדולים שיגיעו השנה ל"ארנה נהריה" היא רשת חדרי הכושר ICON מבית הולמס פלייס, שתיפתח בחודש מרץ.  

ארנה נהריה - מוכנים ל 2019? יח"צ

הקונספט החדש והייחודי של "ארנה נהריה" יוקדש בכל חודש לנושא אחר וישלב בתוכו גם אירועים ופעילויות שמותאמים מהגיל הרך ועד לגיל הזהב, נוער, ילדים, הורים ומבוגרים -  כולם יוכלו לקבל טעימה מהאירועים והפעילויות שמתכננת הנהלת הקניון לשנה החדשה.

בעולם המודרני של היום, בו הכל עובר ומועבר דרך הרשתות החברתיות לקחו ב"ארנה נהריה" השראה מחו"ל, ובקרוב מאוד, יוכלו המבקרים ליהנות ממתחם שלם של אווירות ואלמנטים יצירתיים לצילומים בהם ניתן יהיה להצטלם , לעלות והכי לרגיש כאילו הייתם בחו"ל.

עם רשימת החנויות והמותגים הגדולים, כמו: טופשופ, מנגו, דיזל, ברשקה, אינטימה, אלדו, נייק ואחרים, בשילוב התמהיל החדש, האסטרטגיה החדשה ובואם של החנויות החדשות הבאות לקניון, אין ספק ששנת 2019 הולכת להיות שנה קסומה ומלאה באבק של כוכבים ואבק מיוחד שתושבי נהריה והסביבה עדיין לא חוו.

ארנה נהריה - שד' בן צבי 1, נהריה.