לידיעת ציבור הנהגים: החל מהלילה (ראשון) ייסגר כביש 22 לצורך עבודות תשתית לבניית גשרים לנמל החדש. על הנהגים לשים לב לשילוט ההכוונה במקום. הכביש צפוי להיסגר גם עוד פעמיים במהלך חודש אוגוסט לצורך עבודות נוספות.

הסגירה הראשונה תתבצע היום. עוקף קריות | צילום: נחום סגל
בחודש הקרוב צפויה חברת יפה נוף לבצע עבודות תשתית לבניית גשרים לנמל החדש בחיפה. לצורך כך צפוי כביש 22 (עוקף קריות) להיסגר למספר ימים בכל פעם במהלך החודש. הסגירה הראשונה תתבצע ביום ראשון הקרוב 28.7 עד יום ה' 1.8. הכביש ייסגר החל מהשעה 21:00 ועד לשעה 5:00 בבוקר.

הנוסעים מכיוון הקריות לחיפה ידרשו לרדת במחלף גשר פז לכיוון העיר התחתית. הנוסעים לכיוון קריות מחיפה יצטרכו לנסוע דרך צומת הצ'ק פוסט וכביש 4 או להמשיך עד למחלף יגור ושם לפנות ימינה לכיוון נצרת.

כאמור, לדברי מנהל קשרי הקהילה בחברת יפה נוף, סעיד ריזיק, צפויות סגירות נוספות של הכביש בתקופה הקרובה. "אנחנו בונים את אחד הגשרים שעובר מעל לכביש 22 ויחבר בין הנמל החדש ליציאה מחיפה לכיוון כביש 75.

"לצורך כך אנחנו סוגרים את הכביש בקטע שבסמוך לירידה לכביש 75 לכיוון יגור. כשיוצאים מחיפה אפשר לנסוע עד למחלף הזה. לכיוון חזרה אפשר לנסוע רק עד גשר פז, כי יש חסימה לאחריו", אמר.

"בשלב הבא ייבנה גשר נוסף יותר לגובה ואנחנו נסגור את הכביש במקטעים שונים בהתאמה. העבודות ייעשו בשעה הלילה. אנחנו לוקחים מרווח של כמה שעות לפני ואחרי להתארגנות, העבודה עצמה לא נמשכת כל הזמן הזה. מדובר על סגירה של כמה ימים בשבוע. בחודש אוגוסט יהיו עוד שתי סגירות פרט לסגירה בשבוע הבא".